Reklama

Naděje nebo to nechat být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:16
Naděje nebo to nechat byt?

Omlouvám se za trapný tema ale potřebuji znát názory :)

Jsem 3 měsíce po rozchodu a uz jsem byla na dobre cestě ale včera jsem úplnou náhodou potkala svého ex a od ty doby jsem zase lehce v haji. Stala jsem jak oparena, on byl taky nesvuj. Napsala jsem mu potom, ze se omlouvám za stručnost ale ze jsem byla zaskočená a ať si užije vecer s kamarádem. Tak napsal ze to teda, ze to bylo i pro nej nečekaný a ze me rad viděl i když jen na chvíli a ze třeba příště pokecame normalne a ze mi taky přeje hezky vecer. (To bylo s otázkou, ze bychom mohli příště pokecat normlane). Tak jsem napsala ze možná někdy a ze ho rada uvidím a pokecam bez toho dnešního výrazu (musela jsem se tvářit desne) a on ze jsme vypadala úplně normlane a ze se pokusí me příště nevylekat takhke ze zálohy.

A já nevim jestli rozvíjet diskuzi, nechat to byt, napsat ze se můžeme potkat někdy v listopadu (já odjizdim pracovně do zahraničí ted) a nebo pokračovat v zapomínáni a nedelani si žádných naději. Ještě upřesnim ze jsme úplně bez kontaktu protože já mu po rozhcodu vyznala lásku a on mi rekl ze je pozdě, ze jsem měla city projevit dřív. Žádná nevěra apod. Jen jsme se potkali ve špatnou dobu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

janablizkova
Kecalka 421 příspěvků 28.09.18 16:22

Jestli ho stále miluješ tak jdi do toho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:23
@janablizkova píše:
Jestli ho stále miluješ tak jdi do toho.

Miluju ale bojím se dalšího odmítnutí a toho, ze do toho spadnou zase komplet (první dva měsíce byly hodne tezky). A ze on to bude brát jen jako ze mu nejsem jedno a rad me proste uvidí, taky rada vidím své ex pritele a nic to pro me neznamená :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:40

A jak se choval on k tobě, on ti lásku vyznal? Jak dlouho jste spolu chodili? Bylo mezi vámi něco?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:45
@Anonymní píše:
A jak se choval on k tobě, on ti lásku vyznal? Jak dlouho jste spolu chodili? Bylo mezi vámi něco?

Začátek byl naprosto uzasnej a já ochladla, ještě jsem asi nebyla ok po bývalém vztahu, nebo něco me blokovalo.uprimne jsem byla na pěst. Hodna milá ale city nula. Takže jsme to po půl roce vzdali, ten den se ve mne vsechno zlomilo a spustila se lavina emocí, napsala jsem mu dlouhý dopis kde mu říkám co k němu cítím a on rekl ze to je krásný ale nemá to tak, ze uz je pozdě proste. Pak rekl me kamarádce ze mu je z toho těžko a ze ten dopis je nádherný ale ze se mnou nemůže byt z lítosti a ze ted se oba musíme uklidnit a pak se třeba potkáme a zajdeme na víno a bude to tam.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 28.09.18 16:50
@Anonymní píše:
Omlouvám se za trapný tema ale potřebuji znát názory :)

Jsem 3 měsíce po rozchodu a uz jsem byla na dobre cestě ale včera jsem úplnou náhodou potkala svého ex a od ty doby jsem zase lehce v haji. Stala jsem jak oparena, on byl taky nesvuj. Napsala jsem mu potom, ze se omlouvám za stručnost ale ze jsem byla zaskočená a ať si užije vecer s kamarádem. Tak napsal ze to teda, ze to bylo i pro nej nečekaný a ze me rad viděl i když jen na chvíli a ze třeba příště pokecame normalne a ze mi taky přeje hezky vecer. (To bylo s otázkou, ze bychom mohli příště pokecat normlane). Tak jsem napsala ze možná někdy a ze ho rada uvidím a pokecam bez toho dnešního výrazu (musela jsem se tvářit desne) a on ze jsme vypadala úplně normlane a ze se pokusí me příště nevylekat takhke ze zálohy.

A já nevim jestli rozvíjet diskuzi, nechat to byt, napsat ze se můžeme potkat někdy v listopadu (já odjizdim pracovně do zahraničí ted) a nebo pokračovat v zapomínáni a nedelani si žádných naději. Ještě upřesnim ze jsme úplně bez kontaktu protože já mu po rozhcodu vyznala lásku a on mi rekl ze je pozdě, ze jsem měla city projevit dřív. Žádná nevěra apod. Jen jsme se potkali ve špatnou dobu.

Vždyť jsi o něj nestála a ani teď nestojíš. Nech ho být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:57
@Kobliha51 píše:
Vždyť jsi o něj nestála a ani teď nestojíš. Nech ho být.

Nevim proč myslíš ze o nej nestojím. Stojím o nej maximálně, jen jsme potřebovala čas, bohuzel jsme začali vztah po druhem rande a bylo to proste špatně

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 28.09.18 17:06
@Anonymní píše:
Nevim proč myslíš ze o nej nestojím. Stojím o nej maximálně, jen jsme potřebovala čas, bohuzel jsme začali vztah po druhem rande a bylo to proste špatně

já ochladla, ještě jsem asi nebyla ok po bývalém vztahu, nebo něco me blokovalo. uprimne jsem byla na pěst. Hodna milá ale city nula.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:18
@Kobliha51 píše:
já ochladla, ještě jsem asi nebyla ok po bývalém vztahu, nebo něco me blokovalo. uprimne jsem byla na pěst. Hodna milá ale city nula.

Ale to se změnilo. Nechci tu rozebírat co cítím já, to vim poměrně dobre 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:22

Já jsem zažila před hodně lety něco podobného.
Za mě něco zlomilo i u něj v den, kdy se rozhodl s Tebou to ukončit. Kdyby byl do Tebe zamilovaný, neukončil by to, přestože by necítil tu správnou odezvu od Tebe, doufal by.
A ano, u nás to bylo stejně jako u Vás, špatné načasování.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 28.09.18 17:28
@Anonymní píše:
Za mě něco zlomilo i u něj v den, kdy se rozhodl s Tebou to ukončit. Kdyby byl do Tebe zamilovaný, neukončil by to, přestože by necítil tu správnou odezvu od Tebe, doufal by.

Tak. Někdy mez přeteče.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:42
Tím nechci strašit 8) zakladatelku, ale u nás bylo o tom, že on se dostal do jiného prostředí a objevila se nějaká, která se mu líbila, třebaže byla tehdy pro něj nedostupná. To jsem se dozvěděla, až s odstupem mnoha a mnoha let, nějak jsme se ztratili z dohledu. Všichni jsme tenkrát byli hodně mladí, všichni jsme se od té doby změnili. Jen taková zajímavost. Jeho teď už manželka udělala takový veletoč a zcela změnila zaměstnání včetně potřebného vzdělání. Stejně jako já. Takže jsme vlastně kolegyně :lol: Máme stejného (lehce netypického) koníčka, kterého jsme obě získaly v průběhu let nezávisle na sobě. Obě máme stejný účes ;) (tenkrát ne), stejný počet dětí stejného věku. A snad obě máme to správného mužského :lol: @Kobliha51
@Kobliha51 píše:
Tak. Někdy mez přeteče.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:57
@Anonymní píše:

To asi dává smysl, ale proc by se do sebe dva nemohli zamilovat napodruhé, bohatší o jednu zkušenost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:05

Za mě to možné je. Čím jsem starší, tím víc tuším, že vztahy jsou věc natolik individuální a s tolika proměnnýma hodnotama, že si netroufám být prorokem. Ale na stranu druhou - toto se nedá naplánovat, navíc on bude potkávat další a zamilovaný není, takže.. Jestli můžu radit, žij svůj život a co se má stát.. :nevim:
Na Tvém místě bych teď nevyvíjela aktivitu.

@Anonymní píše:
To asi dává smysl, ale proc by se do sebe dva nemohli zamilovat napodruhé, bohatší o jednu zkušenost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:22
@Anonymní píše:
Za mě to možné je. Čím jsem starší, tím víc tuším, že vztahy jsou věc natolik individuální a s tolika proměnnýma hodnotama, že si netroufám být prorokem. Ale na stranu druhou - toto se nedá naplánovat, navíc on bude potkávat další a zamilovaný není, takže.. Jestli můžu radit, žij svůj život a co se má stát.. :nevim:
Na Tvém místě bych teď nevyvíjela aktivitu.

No mne je blby jestli jsem tu diskuzi neutla :( ze se chtěl vidět a já napsala možná někdy atd. Jinak já si samozřejmě uz říkám ze tohle setkání se mělo stát, ze je fakt mala náhoda ae potkat a ještě si sebe všimnout když jeden stojí v tramvaji :) ale jen vidím co chci vidět, já vim :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >