Reklama

Krádež konopí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zvonilka83
Povídálka 12 příspěvků 06.10.18 22:47
Krádež konopí

Nevím, kde jinde bych se mohla vypsat z mého zážitku :D Už rok obcházím doktory kvůli bolestem zad. Mám velmi silné léky.
V létě mě napadla myšlenka. Koupila jsem si v seedbance semínka konopí. Zasadila jsem a čekala. Jenže můj soused (60 let) to pěstuje každoročně na dvoře hned u plota a mě se nechtělo čekat.
Nachytal mě s rukama prostrčenýma v pletivu jak zločince v poutech :D to byl takový trapas :mrgreen:
Omlouvala jsem se ostošest a on si přišel pro nůžky a ustřihl mě větvičku s tím, že mu mám příště normálně říct. Jenže jeho žena mě nemá ráda a neumím si představit příjít a říct ahoj sousede, dáte mi konopí, bolí mě děsně záda :D
Koupila jsem mu za to dnes Božkov rum a byl spokojený. Za hodinu u mě klepe, že mi nese recept na mast a další ingredience :D Jak jsem stará, tak jsem blbější a blbější :D

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20538 příspěvků 06.10.18 22:57

Spíš zhulenější a zhulenější :lol:

dedrichov
Závislačka 2785 příspěvků 06.10.18 23:11

packy v plotě, to je roztomilé. U našich zase byla návštěva pro rostlinu na balkoně. Prý si donesli extra těžký žebřík.

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 06.10.18 23:17
@Run píše:
Spíš zhulenější a zhulenější :lol:

Jo a zlodejka :zed: :zed: :zed:

staisi
Kecalka 123 příspěvků 2 inzeráty 06.10.18 23:33

@Zvonilka83
Dobrý večír :mavam: tak tomu říkám trapas :lol: s mou povahou bych asi lezla kanálama :lol:
Buďte ráda, že máte takového zlatého souseda. :palec:

Mrs.bloud
Kecalka 158 příspěvků 06.10.18 23:35

@Zvonilka83 Sousedova manzelka asi neuziva, ze je takova nepratelska:) S tim bych si to uzavrela:-)

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 06.10.18 23:49
@Mrs.bloud píše:
@Zvonilka83 Sousedova manzelka asi neuziva, ze je takova nepratelska:) S tim bych si to uzavrela:-)

Nebo naopak, pestuje to ona a pak nejaka zlodejka chce lehce prijit k tomu, co druhy opecovava. Tak je logicky nasr…znamym takhle ukradli 3 rostliny ze zahrady. Byli hodne smutni a my taky, mastickou nas zasobujo uz dlouho.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 68878 příspěvků 07.10.18 00:08
@jenny.fields píše:
Nebo naopak, pestuje to ona a pak nejaka zlodejka chce lehce prijit k tomu, co druhy opecovava. Tak je logicky nasr…znamym takhle ukradli 3 rostliny ze zahrady. Byli hodne smutni a my taky, mastickou nas zasobujo uz dlouho.

A pomáhá to?

Mrs.bloud
Kecalka 158 příspěvků 07.10.18 00:10
@jenny.fields píše:

Psala, ze byla nepratelska uz predtim. Hele obvykly zhulenec se sousedem rad podeli. Jasne, pokud ti nekdo cizi sklidi vse, je to k pos.ani, nadruhou stranu, mas si to pestovat nekde, kam ti nikdo neleze. Jako vsechno. Ja si taky vezmu jabko za plotem…

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 07.10.18 09:50
@Mrs.bloud píše:
Psala, ze byla nepratelska uz predtim. Hele obvykly zhulenec se sousedem rad podeli. Jasne, pokud ti nekdo cizi sklidi vse, je to k pos.ani, nadruhou stranu, mas si to pestovat nekde, kam ti nikdo neleze. Jako vsechno. Ja si taky vezmu jabko za plotem…

Tak třeba známí to nekouří, dělají jen mastičky a výluhy. A měli to zezadu za barákem. Zřejmě k sousedům přijela návštěva :nevim: @Anna766 Používají to na různé věci. Pomáhá.

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 07.10.18 09:51

@Mrs.bloud A pěstovat to u plotu je samozřejmě blbost.

Zvonilka83
Povídálka 12 příspěvků 10.10.18 20:41

@Run já to nekouřím. Vařím z toho.

Zvonilka83
Povídálka 12 příspěvků 10.10.18 20:44
@jenny.fields píše:
@Mrs.bloud A pěstovat to u plotu je samozřejmě blbost.

to je. a to jsem mu to ještě říkala, že aj náš malý tam sedává a otrhává velké stébla trávy.. O nic nešlo, ale ten trapas s těma rukama strčenýma v pletivu :D ještě že není středověk, to by mi je měl právo useknout :D

Zvonilka83
Povídálka 12 příspěvků 10.10.18 20:50

Já s trávou nemám zkušennost, kromě toho, že jsem si z toho co mi ustříhnul, udělala maličko másla a to mi nesvědčí.Protože působí i den po a nebylo mi z něj dobře od žaludku. Můj cíl je si z toho, co si poprové vypěstuju, udělat mastičky. Čekají mě na podzim 2 operace. A pořád do mě píchají injekce nebo mi dávají několik silných léků na bolest denně.
@Run jo, zkoušela jsem to kouřit. Ale jsem nekuřák a neumím šlukovat, takže jsem akorát smrděla jak popelník na veřejném záchodě.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >