Nitroděložní tělísko a druhy antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sanderas
Nováček 7 příspěvků 10.10.18 14:11
Nitroděložní tělísko a druhy antikoncepce

Ahoj maminky a slečny, máte někdo zkušenosti s nitroděložním tělískem? Už 4 roky beru hormonální antikoncepci a zhruba necelý rok přemýšlím o variantě nitroděložního tělíska bez hormonů. Jde o to, že všichni v mém okolí tvrdí, že mi jej gynekolog nedá, protože nejsem po porodu. Což mi přijde divný, vzhledem k tomu, že se všude píše, že je vhodný i pro ženy, co ještě nerodily. V listopadu jdu na prohlídku, tak se ho na to rovnou zeptám. Nicméně by mě také zajímalo, jaké jsou výhody a nevýhody (pro Vás) právě tělíska - v kamarádce mírně zarostlo, při popisu, jak jí ho vyndavali, na mě přišly mdloby :D A někde jsem i četla, že jej slečna i vypudila, což asi taky není zrovna příjemný…

Tak uvídíme! :)

Reakce:

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.10.18 14:33

Ahoj, já mám (po druhém porodu) Mirenu. Teď mě čeká výměna a řeším, zda znovu tělísko a jaké, nebo se vrátit k práškům. Tělísko mi rok zlobilo, než se usadilo, pořád jsem špinila, ale od té doby jsem měla klid a žádnou menstruaci. Bohužel mám ale obrovský problém s akné. Z toho důvodu zvažuji návrat k práškům. Uvítám jakékoli zkušenosti jiných. Gynekoložka je zastáncem tělíska a víceméně mi ho znovu nutí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >