Reklama

Nitroděložní tělísko a druhy antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sanderas
Nováček 2 příspěvky 10.10.18 14:11
Nitroděložní tělísko a druhy antikoncepce

Ahoj maminky a slečny, máte někdo zkušenosti s nitroděložním tělískem? Už 4 roky beru hormonální antikoncepci a zhruba necelý rok přemýšlím o variantě nitroděložního tělíska bez hormonů. Jde o to, že všichni v mém okolí tvrdí, že mi jej gynekolog nedá, protože nejsem po porodu. Což mi přijde divný, vzhledem k tomu, že se všude píše, že je vhodný i pro ženy, co ještě nerodily. V listopadu jdu na prohlídku, tak se ho na to rovnou zeptám. Nicméně by mě také zajímalo, jaké jsou výhody a nevýhody (pro Vás) právě tělíska - v kamarádce mírně zarostlo, při popisu, jak jí ho vyndavali, na mě přišly mdloby :D A někde jsem i četla, že jej slečna i vypudila, což asi taky není zrovna příjemný…

Tak uvídíme! :)

Reklama

Reakce:

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 10.10.18 14:33

Ahoj, já mám (po druhém porodu) Mirenu. Teď mě čeká výměna a řeším, zda znovu tělísko a jaké, nebo se vrátit k práškům. Tělísko mi rok zlobilo, než se usadilo, pořád jsem špinila, ale od té doby jsem měla klid a žádnou menstruaci. Bohužel mám ale obrovský problém s akné. Z toho důvodu zvažuji návrat k práškům. Uvítám jakékoli zkušenosti jiných. Gynekoložka je zastáncem tělíska a víceméně mi ho znovu nutí.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >