Ako od neho prec?

Anonymní
6.6.20 14:04

Ako od neho prec?

Dobry den
Neviem ako odist od partnera… Mame spolu 5 mesacne babatko no nas vztah je v troskach na vonok sme ako tak v pohode no opak je pravdou ???? Vsetko to zacalo prvou fackou, bitkou, urazkami a nadavkami zrejme si ma nevazi ako matku svojho dietata ???? To vsetko sa zo mna vytratilo nedokazem uz s nim zit ako keby po tom vsetkom nieco odislo, zomrelo vo mne… No nemam kam odist rodicou nemam a sama asi tazko vyzijem tak potichu trpim a trapim sa s falosnym usmevom na tvari. A tak neviem ako dalej?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4899
6.6.20 14:13

Jiní příbuzní..tety, strýcové, bratranci a sestřenice??? Nikdo ochotný pomocí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4172
6.6.20 14:15

Tak pokud nemas rodinu a nikoho, kdo by ti pujcil neco do zacatku, tak asi jedine azylovy dum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9264
6.6.20 14:17

Tohle je vždycky těžké :nevim: Nech si svěřit dítě do své péče a zkus azylový dům? Zkusit ještě nějakou dobu vydržet, něco si našetřit a odstěhovat se. Najít spolubydlení, třeba s jinou maminkou, co je na tom podobně jako ty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11072
6.6.20 14:50
@Anonymní píše:
Dobry den
Neviem ako odist od partnera… Mame spolu 5 mesacne babatko no nas vztah je v troskach na vonok sme ako tak v pohode no opak je pravdou ???? Vsetko to zacalo prvou fackou, bitkou, urazkami a nadavkami zrejme si ma nevazi ako matku svojho dietata ???? To vsetko sa zo mna vytratilo nedokazem uz s nim zit ako keby po tom vsetkom nieco odislo, zomrelo vo mne… No nemam kam odist rodicou nemam a sama asi tazko vyzijem tak potichu trpim a trapim sa s falosnym usmevom na tvari. A tak neviem ako dalej?

Vyhledej v okoli nejakou organizaci pomahajici tyranym zenam. Nebo alespon bezplatnou obcanskou poradnu. Tam se dozvis relevantni informace :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
6.6.20 15:40

Hlavne ho jit nahlasit na policii pokud te mlati. A k doktorovi, pokud je jakekoliv viditelne zraneni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
7.6.20 09:47

Ahoj, z jakého jsi kraje? Podívej se na stránky Luma.MB, pomáhají ženám které byly týrané, ja tam pracovala cca rok a mohu říct, ze jsme pomohli hodne, pokud chceš vice info napiš sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
8.6.20 19:59

Asi bych poradila to samé co ostatní, obrátit se na organizace nabízející pomoc obětem domácího násilí. Já takhle nebyla schopná odejít od svého prvního manžela, byla jsem bezdětná, bylo mi pouhých 20 let. Normálně by mě nepustil, zamykal mě doma apod. Sice jsem se cítila strašně trapně, ale zavolala jsem rodičům, ti pro mě přijeli, sbalili mě a odvezli měl sobě. Na ně si bývalý nic nedovolil. Pokud máš nějakou dobrou kamarádku nebo příbuzné, požádej je o podobnou pomoc.
Držím Ti palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama