Aktivity pro maminky s dětmi

249
15.2.16 09:43

Aktivity pro maminky s detmi

Chci se zeptat. Mate zkusennosti s mejakymi kativitami s detmi? Rozdelenych treba podle veku od 0 do 1, od 1 do 2 let atd? Ktere se vam zdali nej? Co se vam nelibilo? Jaky byval prubeh? Byly ste vic unavene vy nebo deti? Zda se vam to spis prinisne pro deti, ze se setkavaji s jinymi detmi? A treba pro matky co maji dost kamaradek s jinymi detmi to zas tak potrebne byt nemusi? Nebo to je psise „vymyslene“ pro matky aby se na materske nenudili?
Predem dekuji za nazory a postrehy. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

249
15.2.16 09:43

Omlouvam se za preklepy, pisu na mobilu a na nem se hrozne pise

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
15.2.16 09:50

Tak já byla vyflusaná z dětského plavání, ale chodila jsem se dvěma dětmi - mimino a batole, kurzy pěkně za sebou, půl hodinky mimino, pak pauza a pak půl hodinky v bazénu s batoletem, mezitím do drhuhé dítě buď bylo v ohrádce nebo spalo ve vajíčku u bazénu, abych na něj viděla. Totální masakr, vydržela jsem to půl roku. Pak jsem to vzdala a chudáček druhé dítě holt se učí plavat až teď ve 4 letech :mrgreen: Ale plavat s jedním děckem, to bylo super i pro mne, to doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
15.2.16 09:56

Čím menší dítě, tím větší „zátěž“ pro rodiče:-) Zas na druhou stranu, poznali jsme kamarády stejného věku, děti se naučily chovat mezi sebou při organizovaném programu. Na plavání jsme nechodili, spíš na kroužky takové ty říkanky a hrátky pro mrňata-bývají třeba už od pár měsíců věku dítěte. Od dvou let chodíme do Sokola na cvičení rodič+děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1717
15.2.16 09:56

Chodim s dcerou na cviceni, zhruba od pul roku (ze zacatku to bylo spis o motivaci pro to dite spravne se otacet, natahovat po hrackach, pozdeji lezt…)
prinosne to je pro ni (ma pohyb, setkava se s detmi) i pro me - nesedim doma a dostanu se mezi lidi.
Planuji chodit i s druhou, bavi me to.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
15.2.16 09:59

Jediné, co má podle mě smysl a přínos, je Sokol. Chodíme od dvou let. Děti se tam unaví dost. Já trochu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.16 10:14

My chodíme na plavání (dcera 9m) a je to super, je to na půl hodinky, malá se unaví, já ne. navíc než odcházíme, tak by se měli děti aklimatizovat, takže po plavání si pak ještě tak půl hoďky hrajeme v herně a určitě v tom vidím přínos, že se naučila být i s jinýma dětma. poprvé se dost bála, když na ni někdo sáhnul, tak hned natahovala, teď je velkej kápo a má je všechny pod palcem:) když pak odcházíme, hned usne v kočáře:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama