Reklama

Aktovka, batoh pro prvňáčka P+P

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 15:09
Aktovka/batoh pro prvnáčka P+P

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s batohem P+P pro prvnáčka? Hrozně se nám líbí tenhle https://www.dracek.cz/…us-star-wars
ale nejsem si jista zda je stejně kvalitní jako třeba Topgal. :think: :think: :think:

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44491 příspěvků 25.03.18 15:20

Dcera mela v prvni aktovku. Sice velka, jak stodola, ale uvnitr malo mista.
Od druhe ma P+P vystuzeny batoh.
Prijdou mi lepsi nez aktovka a je i lehci, ale moje dcera neni lenoch zapinat zip.
Mladsi do prvni koupime batoh, na aktovku kasleme.

nikousek1
Kecalka 343 příspěvků 25.03.18 15:48

Měli jsme pro 1.třídu P+P aktovku se sovičkami. Do 2.třídy jsem koupila Topgal batoh.Za mě již P+P ne.

Marcepan
Závislačka 2594 příspěvků 25.03.18 16:37

Já bych se zaměřila na pořízení aktovky, batohu dle váhy, velikosti… Záleží jakou má postavu vaše dítě. Syn půjde do první a oproti jiným dětem má poradnou stavbu těla a nemusím se bát koupit větší věc. Taky nad tím poslední dny přemýšlím. Určitě ho vezmu sebou a bude testováno přímo na něm

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 26.03.18 00:15

Prodavam Topgal aj P+P ( prodavacka ) a opravdu doporucuji jit primo s ditetem, zkusit dat na zada a poradne osahat. Prodavacek se na vse zeptat, za mne tedy spis Topgal. V prve rade se opravdu zamerit na parametry a kvalitu, vzhled ( obrazky ) bych resila az pote :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >