Aktovka, batoh pro prvňáčka P+P

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 25.03.18 15:09
Aktovka/batoh pro prvnáčka P+P

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s batohem P+P pro prvnáčka? Hrozně se nám líbí tenhle https://www.dracek.cz/…us-star-wars
ale nejsem si jista zda je stejně kvalitní jako třeba Topgal. :think: :think: :think:

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 43814 příspěvků 25.03.18 15:20

Dcera mela v prvni aktovku. Sice velka, jak stodola, ale uvnitr malo mista.
Od druhe ma P+P vystuzeny batoh.
Prijdou mi lepsi nez aktovka a je i lehci, ale moje dcera neni lenoch zapinat zip.
Mladsi do prvni koupime batoh, na aktovku kasleme.

nikousek1
Stálice 75 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 15:48

Měli jsme pro 1.třídu P+P aktovku se sovičkami. Do 2.třídy jsem koupila Topgal batoh.Za mě již P+P ne.

Marcepan
Závislačka 2552 příspěvků 25.03.18 16:37

Já bych se zaměřila na pořízení aktovky, batohu dle váhy, velikosti… Záleží jakou má postavu vaše dítě. Syn půjde do první a oproti jiným dětem má poradnou stavbu těla a nemusím se bát koupit větší věc. Taky nad tím poslední dny přemýšlím. Určitě ho vezmu sebou a bude testováno přímo na něm

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 26.03.18 00:15

Prodavam Topgal aj P+P ( prodavacka ) a opravdu doporucuji jit primo s ditetem, zkusit dat na zada a poradne osahat. Prodavacek se na vse zeptat, za mne tedy spis Topgal. V prve rade se opravdu zamerit na parametry a kvalitu, vzhled ( obrazky ) bych resila az pote :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama