Akustická baskytara

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pampelii
Nováček 10 příspěvků 18.09.18 21:02
Akustická baskytara

Dobrý den, přemýšlela jsem o koupi baskytary, zatím si ale nejsem jistá, jestli zvolit elektrickou či akustickou. Do začátku nebudu mít možnost moc investovat do komba, a nevím jak by zněla elektrická basa bez komba :lol: Co myslíte? Bude lepší akustická, a později případně elektrická, nebo alektrická a později dokoupit kombo?

Reakce:
jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 18.09.18 21:18

Tak zvol elektroakustickou a budeš mít 2v1! ;)

pampelii
Nováček 10 příspěvků 18.09.18 22:07
@jege
@jege píše:
Tak zvol elektroakustickou a budeš mít 2v1! ;)

Děkuju, po nějaké se poohlédnu :palec:

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 18.09.18 22:42

Třeba na ky.tary.cz/bas­kytary/akustic­ke-baskytary/

(tečku smazat!)

honzek86
Kecalka 259 příspěvků 10.12.18 12:13
@pampelii píše:
Dobrý den, přemýšlela jsem o koupi baskytary, zatím si ale nejsem jistá, jestli zvolit elektrickou či akustickou. Do začátku nebudu mít možnost moc investovat do komba, a nevím jak by zněla elektrická basa bez komba :lol: Co myslíte? Bude lepší akustická, a později případně elektrická, nebo alektrická a později dokoupit kombo?

Už to jsou 3 měsíce, tak nevím, jestli je to aktuální :) ale stejně … na baskytaru jsem hrál pěkných pár let v kapele. Akustickou jsem nikdy neviděl, natož měl v ruce. Nějak se mi nechce věřit, že to má dostatečný výkon pro hudební produkci s kapelou apod. (důvod, proč se basa standardně dělá ve velikosti kontrabasu) - podle mě to bude spíš jen na cvičení doma, takže bych nešetřil. Pokud najdeš časem kapelu, zjistíš, že ti akustika nestačí a budeš stejně muset koupit elektriku+kombo. Takže bych raději rovnou koupil elektriku+kombo :) navíc elektrika je těžší a tužší, takže se do ní můžeš od začátku víc opřít a tím pádem i styl hry bude podle mě úplně jiný.

pampelii
Nováček 10 příspěvků 10.12.18 22:41

@honzek86 Děkuji za radu, tak teď už jen šetřit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >