Které rádio posloucháte a proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 13.09.18 10:31
Které rádio posloucháte a proč?

Přestalo mě bavit rádio, které jsem doteď poslouchala v práci přes net a přemýšlím, kterým ho mám nahradit… Co posloucháte vy? Jsou tam reklamy? Nejsou „trapní“ moderátoři?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 13.09.18 10:36

@Eule posloucham fajn radio,prijde mi ze to je jediny radio,alespon pro me,kde nejsou trapni moderatori.Kdyz jsem nekde kde fajn nechytam tak jeste evropa2.

ivašot.
Kelišová 6565 příspěvků 13.09.18 10:38

Já poslouchám rádio City, ale jen v autě. Líbí se mi písničky, co hrají, ale celý den bych to nevydržela poslouchat ani náhodou. Reklamy tam jsou taky a moderátoři trapní asi taky. Moje zubařka poslouchá Rádio 1 a říkala mi, že to je jediné, co se dá vydržet delší dobu :think:

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 13.09.18 10:40

@ivašot. Muj zubar posloucha radiozurnal,to je peklo,sedet u zubare a jeste poslouchat toto :mrgreen: :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6565 příspěvků 13.09.18 10:43
@Ivana 85 píše:
@ivašot. Muj zubar posloucha radiozurnal,to je peklo,sedet u zubare a jeste poslouchat toto :mrgreen: :mrgreen:

Já právě měla problém s tím rádiem 1, tak jsem se jí ptala proč zrovna to…A radiožurnál poslouchám jen když jedu tunelem Blanka, tam nic jiného nehraje.

debra.morgan
Závislačka 3703 příspěvků 13.09.18 10:44

pres den krokodyl, po osmé večer a o víkendu impuls…v aute obcas petrov, to jsou super retro hity obcas…
manzel posloucha beat a jeste jedno, ktere uplne nenavidim a vzdycky mu to preladuju :-P

romana.cumprdlik
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 10:45

Zkuste Spotify, není to úplně radio, ale můžete poslouchat nekonečnou frontu hudby, co se vám líbí. Najdete tam veškerou muziku, na kterou si vzpomenete. Chce to tedy jen připojení k internetu.

lištička_z_prahy
Kecalka 122 příspěvků 13.09.18 10:49

Kiss, ale teda reklam hodne a moderátoři trapný hrozne :D Pozitivum je, že v nekteré dny/časy pouští starší hity. Nebo radiožurnál, občas mají zajímavé mluvené slovo, rozhovory apod.

AstraG
Závislačka 4406 příspěvků 13.09.18 10:58

V práci to pořád někdo ladí, takže tam střídáme FM plus, Impuls, Frekvence 1. Doma mam naladěný FM plus, Rock rádio. V autě jen Impuls, urvala jsem antému a nic jinýho nechytám :lol:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 13.09.18 10:59

Dlouhodobě žádné, ty reklamy mě prostě strašně vytáčejí (ale jo, chápu, že z toho komerční rádio žije, ale prostě to nedávám)…
Akorát si nárazově pouštím z archivu některé pořady z Rádia 1.

A pak ještě poslouchám německý Deutschlandfunk, abych si procvičila němčinu, protože tam jenom kecají a nehraje tam žádná příšerná německá hudba. :D

Ijen
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 13.09.18 11:01

Většinu času žádné. Na cestu do práce mám připravené různé playlisty do sluchátek, doma si pouštím jenom filmy na netu. Rádio poslouchám jenom na chatě, to je asi nějaký zvyk od mala, a jenom Český rozhlas plus nebo Rockrádio. Nic jiného nesnesu, ať už kvůli trapnosti moderátorů nebo výběru hudby. Je fakt, že Tachecí na Čro plus taky nesnesu, ale když je zajímavý host, tak ji nevypnu.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11627 příspěvků 13.09.18 11:07

Impuls nebo RCL

Lekninka91
Extra třída :D 10356 příspěvků 13.09.18 11:13

Já jsem v práci poslouchala buď impuls nebo hitrádio faktor. Při odpolední jsem měla nejradši na faktoru devadesátky od sedmi do osmi :mrgreen: Nic moc jinýho tam naladit nešlo :D

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 11:14

Ja poslouchala v aute Rock zone, ale ted jsem zjistila, ze je to dalsi Babisovka, takze stridam City, Beat a Evropu. Reklamy prepinam, kdyz vsude kecaj, tak to vypinam uplne :mrgreen: v praci maji holky Impuls a to bych vylitla z kuze

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 13.09.18 11:15

A jakmile vyjedu z Prahy trochu na jih,ladim Faktor,ten mi vyhovuje paradne ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >