Reklama

Déčko párty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 217 příspěvků 01.09.18 18:27
déčko párty

Ahoj maminky, byl z Vás někdo na „déčko párty“ v Ostravě? Chtěla bych znát Váš názor, jak se Vám tato akce konaná pro děti líbila?

Reklama

Reakce:

summersun
Kecalka 433 příspěvků 01.09.18 19:07

@Iveta 23 , my jsme byli v Praze. Akorát spousta lidí, jinak nic moc…žádné soutěže, žádný pořádný program (Majda na pódiu to nezachránila)…bylo tam víc stánků s občerstvením než s nějakým vyžitím pro děti…když před pěti lety zahajovali, bylo to daleko větší.

Kejdík
Závislačka 3487 příspěvků 01.09.18 19:21

@summersun také jsme byli v Praze a stejný pocit. Možná tak pro destinu lidí by to šlo. Čekala jsem trochu víc, ale děti byly spokojené a to je hlavní.

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 01.09.18 19:24

Byli jsme cca od 10:30 a za mě trochu zklamání :oops:

Iveta 23
Kecalka 217 příspěvků 01.09.18 19:54

Chtěla jsem vědět, jestli ten pocit mám jen já a potvrdilo se mi, že byli zklamaní i ostatní… Když jsem to srovnala s 50. narozeninami Večerníčku, bylo to moc fajn, děti odešly spokojené.
Už jen ta hodinová řada na vstupné mě odradila. Ještě že byla v areálu nějaká Lídl akce - děti si pak zasoutěžily tam :)

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 01.09.18 20:01

@Iveta 23 - my tam právě proto šli tak brzo, čekání žádné, úkoly jsme za děti plnili spíš my dospělí(dostala pár blbin za to), ale dcerka má fotku s Agentem a je šťastná jak blecha :mrgreen: a taky tern oznáček s fotkou je fajn 8)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >