Déčko párty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 01.09.18 18:27
déčko párty

Ahoj maminky, byl z Vás někdo na „déčko párty“ v Ostravě? Chtěla bych znát Váš názor, jak se Vám tato akce konaná pro děti líbila?

Reakce:
summersun
Kecalka 438 příspěvků 01.09.18 19:07

@Iveta 23 , my jsme byli v Praze. Akorát spousta lidí, jinak nic moc…žádné soutěže, žádný pořádný program (Majda na pódiu to nezachránila)…bylo tam víc stánků s občerstvením než s nějakým vyžitím pro děti…když před pěti lety zahajovali, bylo to daleko větší.

Kejdík
Závislačka 3489 příspěvků 01.09.18 19:21

@summersun také jsme byli v Praze a stejný pocit. Možná tak pro destinu lidí by to šlo. Čekala jsem trochu víc, ale děti byly spokojené a to je hlavní.

Králičice
Extra třída :D 13093 příspěvků 01.09.18 19:24

Byli jsme cca od 10:30 a za mě trochu zklamání :oops:

Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 01.09.18 19:54

Chtěla jsem vědět, jestli ten pocit mám jen já a potvrdilo se mi, že byli zklamaní i ostatní… Když jsem to srovnala s 50. narozeninami Večerníčku, bylo to moc fajn, děti odešly spokojené.
Už jen ta hodinová řada na vstupné mě odradila. Ještě že byla v areálu nějaká Lídl akce - děti si pak zasoutěžily tam :)

Králičice
Extra třída :D 13093 příspěvků 01.09.18 20:01

@Iveta 23 - my tam právě proto šli tak brzo, čekání žádné, úkoly jsme za děti plnili spíš my dospělí(dostala pár blbin za to), ale dcerka má fotku s Agentem a je šťastná jak blecha :mrgreen: a taky tern oznáček s fotkou je fajn 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >