Reklama

Romantické knihy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jednanestastna
Povídálka 11 příspěvků 29.08.18 19:14
Romantické knihy

Ahojky!
Sháním nějaké romantické knížky, ale ne úplně dospelacke…takové lehce „dětské“,ale zase ne úplně :srdce:
Jinak doporučuji třeba knihu Tajemství zadního pokoje (neni moc romantická, spise drama, ale je super!) :*

Reklama

Reakce:

rexina
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 29.08.18 19:27

zkus se podívat na www.databazeknih.cz

caramba
Stálice 69 příspěvků 29.08.18 19:48

Mně se líbilo P.S. miluji tě nebo třeba Než jsem tě poznala. Obojí jsem ale četla v dospělosti. Jinak v pubertě jsem četla pár romanťáren od Lanczové.

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 29.08.18 19:53

Jednoznačně Lanczová. Tu čtou puberťačky i ženský, co prostě chtějí oddech a čtení, co plyne. Podobné má Táňa Keleová - Vasilková.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 29.08.18 20:13

Dívka, která upíjela měsíc. Není o romanťárna, spíš young adult fantasy, ale dobrá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

U Nely Slovákové zasahovala policie. Milenec chce vrátit údajně darovanou motorku!

Rozchody bývají složité, zvlášť, když je ve hře majetek. Své o tom ví i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama