Dokument o zvířatech pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je online123Soňa
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 08.09.18 19:22
Dokument o zvířatech pro děti

Ahoj. Poradí někdo jednoduchý dokument o zvířatech pro děti?
Nic kresleného, opravdové záběry zvířat. Dcera má 4,5roku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 08.09.18 19:40

@123Soňa nejsem si jistá, jestli existuje něco speciálně pro děti, z těch obecně mírnějších by mohla fungovat třeba Zázračná planeta, Svět plazů a obojživelníků, případně Život savců s Davidem Attenboroughem.

Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 08.09.18 19:51

@Nimie dík, mrknu na to. Klidně bych jí pustila něco dospěláckýho, ale je to právě dost drsný většinou i na mě. Ať tam klidně řeknou, čím se živí, ale nelíbí se mi záběry na např.lovící lvice atd.

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 08.09.18 19:59

@123Soňa hm… to bude trochu problém :mrgreen: zkus tu Zázračnou planetu, obecně bych asi hledala něco co primárně není zaměřeno na zvířata, ale spíš prostě na přírodu, tam pak většinou není čas řešit podrobnosti o zvířecím životě, takže se to omezí většinou na ty mírnější záběry.

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 08.09.18 20:01

@123Soňa případně jestli by jí bavily i domácí zvířátka, tak Animal Planet a podobné mívají série třeba o konkrétní psí/kočičí rase, o výchově apod.

Fazulina
Závislačka 3881 příspěvků 08.09.18 20:06

A co takové ty večerníčky - Vydrysek nebo Medvědi. Je to reálné, ale pro děti, o přirodě a zvířatech, dcerce se třeba ty medvědi jednu dobu moc líbili.

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 08.09.18 20:19

Není to jen o zvířatech,ale klukům se moc líbilo s Jakubem v přírodě,je tam od všeho trochu, zvířata,ryby,his­torie, turistika..nebo pak rybí legendy Jakuba wagnera to je o rybách,ale moc hezký udělaný.

Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 08.09.18 20:25
@Fazulina píše:
A co takové ty večerníčky - Vydrysek nebo Medvědi. Je to reálné, ale pro děti, o přirodě a zvířatech, dcerce se třeba ty medvědi jednu dobu moc líbili.

Jo, vidíš, to by šlo… :) dík

hofka
Neúnavná pisatelka 15003 příspěvků 08.09.18 20:27

Animal Planet je fajn, ale můžete zkušit vybrat konkrétní zvíře, co vás zajímá a podle toho hledejte, na Youtube výrazy typu „ze života mravenců“ dá se najít i vhodné pro děti. Tuhle měli naši (4+7 let) oblíbenej asi hodinovej dokument o anakondě! :mrgreen: :jazyk:

hofka
Neúnavná pisatelka 15003 příspěvků 08.09.18 20:28
@123Soňa píše:
@Nimie dík, mrknu na to. Klidně bych jí pustila něco dospěláckýho, ale je to právě dost drsný většinou i na mě. Ať tam klidně řeknou, čím se živí, ale nelíbí se mi záběry na např.lovící lvice atd.

tak zvířátka nejsou jen rozkošní plyšáci:-)

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 08.09.18 20:28
@hofka píše:
Animal Planet je fajn, ale můžete zkušit vybrat konkrétní zvíře, co vás zajímá a podle toho hledejte, na Youtube výrazy typu „ze života mravenců“ dá se najít i vhodné pro děti. Tuhle měli naši (4+7 let) oblíbenej asi hodinovej dokument o anakondě! :mrgreen: :jazyk:

To bych nedala 8o :mrgreen: To tam fakt nebyl jediný záběr o tom, jak někoho žere? :lol:

Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 08.09.18 20:29

My se díváme na zoomu na všechny dokumenty o zvířatech. A dětem vůbec nevadí zrovna ty tebou zmiňované záběry lovicích lvic. Vědí že když neuloví tak se nenají a zemřou sami, hlady. Že to nedělají z rozmaru. Jsou jim 5 a 3 roky.

Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 08.09.18 20:31

Ještě jsem našla hvězdy zvířecí říše, není to špatný, ale není to úplně ono, jsou tam některá dost neznámá zvírata pro nás. Je to japonský dokument. Ale něco se dá- třeba klokani, panda, želva…

https://www.youtube.com/watch?…

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 08.09.18 20:33
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 08.09.18 20:35
@Ivčis píše:
My se díváme na zoomu na všechny dokumenty o zvířatech. A dětem vůbec nevadí zrovna ty tebou zmiňované záběry lovicích lvic. Vědí že když neuloví tak se nenají a zemřou sami, hlady. Že to nedělají z rozmaru. Jsou jim 5 a 3 roky.

Ale jo, já vím, já jí to tak vysvětluju, že by jinak umřeli hlady.
Ale ty záběry lovících šelem jso kolikrát půlka filmu…
Ale jo, třeba panda lovící bambus by šla… :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >