Akutní tinitus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 12:25
Akutní tinnitus

Zdravím. Setkal jste se někdo osobně s tímto problémem? Mou rodinnou znamou to nedávno postihlo, zvoní jí a cinká v uchu, je z toho už nešťastná. Na ORL vše v pořádku, krční páteř se zdá být taky v pořádku, nicméně bude chodit na rehabilitace s krční páteří a dostala nejakou 10ti denní kortikoidovou léčbu formou injekcí. Vecer musi usinat se slichatky v usich, pousti si bily sum, pomaha to od toho piskani. Je pravda, ze posledni dobou mela trochu vic stresu a zařizování..a vsude na netu se pise i o souvislosti tinnitu právě se stresem. Setkal jste se s tim nekdo taky? Po jake dobe vas to preslo? Pry neexistuje zadna stoprocentni lecba, je i mozne, ze to nikdy neprestane, jen se to zmirni.
Dekuji za vase zkusennosti.
Prosim anonym, udaje o rodine.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Megerka
Kecalka 453 příspěvků 25.01.19 12:28

Pokud je to akutní hyperbarická komora. Odkud jsou aspoň kraj ?

Konnny
Závislačka 2697 příspěvků 25.01.19 12:35

Nikdy to nepřestane, ale zmírní se to . Žádná zaručená léčba není, to mi bylo řečeno na ORL. Někdo zkouší akupunkturu, čaje.Píšou se prokrvující léky, Bethaserc..Mě osobně to desetidenní kapačky zhoršily.S komorou nemám zkušenosti, musí k tomu být v pořádku krevní tlak.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3622 příspěvků 25.01.19 12:41

Máma to má v různých intenzitách už asi 10 let, podle doktorů pravděpodobně odchází sluchový nerv, měla to babička i prababička z máminy strany a s největší pravděpodobností to čeká i mě, ségra o 4 roky starší si už teďka stěžuje na občasné pískání v uších a já zase když jsem unavená špatně slyším, jakmile si odpočinu tak slyším výtečně. Buď to může zmizet jak se to objevilo, nebo si člověk zvykne a nebo si nezvykne a zblázní se z toho (prý není výjimečná ani sebevražda).

ka2ka
Extra třída :D 13752 příspěvků 25.01.19 12:51

v příbuzenstvu máme , paní to má už víc jak 15 let a nepomohlo nic

Zabatko
Závislačka 4404 příspěvků 25.01.19 12:57

Mám to, nepomohlo nic, jen si zvyknout. Začátky jsou krušné pro každého.

Lekninka91
Extra třída :D 10524 příspěvků 25.01.19 12:58

měla jsem to jen v těhotenství, ale znám člověka, co to má celej život no :nevim: ale naučil se s tím žít

Macik.S
Kecalka 354 příspěvků 25.01.19 13:04

Nikdy to nepřestane.. Mám tinnitus 3 roky, poslední dobou už to není pískání, ale hučení a je to opravdu nepříjemné. Byla jsem na magnetické rezonanci a nenašli nic.
Naivně jsem si myslela, že mi pomůže porod nebo jak mi bude v těhotenství špatně a budu zvracet (babička to tak měla,bylo jí zle,zvracela a pískání přešlo), no v těhotenství to bylo brutální, když mi bylo zle bylo to 100% horší a porod nepomohl (císař :D )
Zvykne si, nic jiného nejde, ale nedávno jsem četla, že lidi kvůli tomu berou antidepresiva a ani se nedivím.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 25.01.19 13:07
@Heivka píše:
Máma to má v různých intenzitách už asi 10 let, podle doktorů pravděpodobně odchází sluchový nerv, měla to babička i prababička z máminy strany a s největší pravděpodobností to čeká i mě, ségra o 4 roky starší si už teďka stěžuje na občasné pískání v uších a já zase když jsem unavená špatně slyším, jakmile si odpočinu tak slyším výtečně. Buď to může zmizet jak se to objevilo, nebo si člověk zvykne a nebo si nezvykne a zblázní se z toho (prý není výjimečná ani sebevražda).

Tos jí potěšila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 13:10

@Megerka KV kraj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 13:11
@GabinkaCh píše:
Tos jí potěšila

Ano. :lol: Tlumočit jí to nebudu :lol:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 25.01.19 13:12
@Macik.S píše:
Nikdy to nepřestane.. Mám tinnitus 3 roky, poslední dobou už to není pískání, ale hučení a je to opravdu nepříjemné. Byla jsem na magnetické rezonanci a nenašli nic.
Naivně jsem si myslela, že mi pomůže porod nebo jak mi bude v těhotenství špatně a budu zvracet (babička to tak měla,bylo jí zle,zvracela a pískání přešlo), no v těhotenství to bylo brutální, když mi bylo zle bylo to 100% horší a porod nepomohl (císař :D )
Zvykne si, nic jiného nejde, ale nedávno jsem četla, že lidi kvůli tomu berou antidepresiva a ani se nedivím.

Taky to mám asi tři roky..je to horší s únavou, hlukem, nemocí, změnou počasí…mohla jsem si vybrat jestli si zvyknu nebo se zblázním..no zvykla jsem si :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13752 příspěvků 25.01.19 13:16
Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3622 příspěvků 25.01.19 13:36

@GabinkaCh Tak já už hodně dlouho hledám co s tím dělat protože mě to s největší pravděpodobností taky čeká a nevidím důvod neříct celou pravdu. Taky jsem zmínila možnost že to samo zmizí. Bohužel na každou situaci nejde najít „příjemné“ řešení

Megerka
Kecalka 453 příspěvků 25.01.19 13:49
@Anonymní píše:
@Megerka KV kraj.

Ať se zeptá na ORL na možnost komory, nejbližší je v Plzni nebo v Mostu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >