Alergie

229
16.8.04 15:49

Alergie

Milé těhulky a maminky, prosím ,V8s o radu, myslíte, že když jsem alergik ( pyl, seno, apod. ) a pořád kýchám, smrkám a v noci skoro nespím, může to mít nějáký nepříznivý vliv na mimíska. Bude automaticky také alergik ?? Nemůže mu něják škodit když kýchnu třeba 10× za sebou, stahují se dost břišní svaly amě to až někdy bolí. Když jsem ještě před létem Dr informovala, že jsem silný alergik, řekla mi že prostě namám chodit ven, ale můj úhlavní nepřítel jsou břízy a ty mi rostou přímo před okny a tak je mi doma málem ještě hůř než venku :o((( Nechci se cpát práškama, už to něják vydržím, ale bojím se a prcka!!!
moc dík za odpověď

Verča 31tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

202
16.8.04 19:47

Ahoj Verčo,

já jsem taky alergik a minulé léto, když jsem byla těhotná, tak jsem taky furt kýchala a smrkala a ještě ke všem se mi špatně dýchalo, protože mám astma. Prášky jsem žádný nebrala, protože mi alergoložka řekla, že nic nesmím. Vliv na mimčo momentálně tvoje alergie nemá, ale samozřejmě to může zdědit. Pokud je i tvůj manžel nebo přítel alergik, bude to mít určitě, pokud ne, tak tu je 50%ní šance, takhle mi to řekla doktorka. Teď je synovi 9 měsíců a zatím je v pohodě, tak uvidíme. Můj manžel alergik není, tak doufám, že bude zdravý po něm.

Měj se a pevné nervy se sennou rýmou, za chvíli je podzim a bude klid :) .
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama