Algifen a alergie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 14:41
algifen a alergie?

Dobrý den včera mě hrozně bolel zub tak jsem si kápla asi 10kapek algifenu a dnes rano mam oteklou tvář a necítím půlku tváře a jedno oko mam taky oteklé myslíte že by to mohla být alergie?

Reakce:
Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10644 příspěvků 09.07.19 14:58

To bude spíš od toho zubu než od Algifenu.. A mám za to, že algifen je na hladký svalstvo, vnitřní orgány.. Takže bych řekla, že na zub bude absolutně k hovnu

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15363 příspěvků 09.07.19 15:03

To bude od zubu

mooch
Extra třída :D 13903 příspěvků 09.07.19 15:25

Jo, mam to stejně a mam alergii na kyselinu acetylsalicylovou. Stejne tak nemuzu ibalgin, ibuprofen, acylpyrin, acifein a vsechny prasky z teto skupiny. Jen ten nastup otoku mam rychlejsi. Nejak se to i jmenuje. Zbyva mi jen paralen a spol.
Vem si nejakej prasek na alergii a na oko hoď pytlik od cerneho čaje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 22:28

Tak jsem si vzala analergin a vubec to nepomohlo cítím se jako kdyby mě dali injekci na umrtvení :D

mooch
Extra třída :D 13903 příspěvků 09.07.19 22:34

Mne pomahal Zyrtec. Ale mozna, jestli mas pomalejsi nastup, tak asi i delsi odezneni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 11:20

Tak jsem byla na pohotovosti je to alergie na algifen dali mi léky na alergii a kapačku na otoky trošku mě to pomohlo ale stejnak citím jakoby necitlivou pusu a okolo ní :roll:

mooch
Extra třída :D 13903 příspěvků 15.07.19 12:54

No tak bacha na ty ostatni leky, jestli mas alergii na stejnou slozku jako já. Ja muzu jen leky na bazi paracetamolu. A pozor - procitat dusledne letaky. I kdyz v tom kyselina acetylsalicylova nemusi byt, tak v nekterych reakce na ni jsou (pisou to tam), tak na ty taky pozor, ja po nich taky otekala.

Váš příspěvek
Reklama