Amatérský program na zařízení bytu

13.9.10 23:23

AMATÉRSKÝ PC PROGRAM NA ZAŘÍZENÍ BYTU?

AHOJ, ZAŘIZUJI BYT A MOC BY SE MI LÍBIL PROGRAM,KTERÝ BYCH DOKÁZALA POCHOPIT A SESTAVIT SI TAK VYBRANÝ NÁBYTEK DO BYTU. ZAKRESLIT MÍSTNOSTI A PROSTĚ ZKOUŠET SKLÁDAT NÁBYTEK, HÁZET BARVY STĚN, PODLAH I NÁBYTKU, NO CHÁPETE NE :mrgreen: JE NĚCO KE STÁHNUTÍ? WINDOWS MOVIE MAKER JSEM TAKY POCHOPILA :palec: IKEA MÁ BOHUŽEL JEN NÁBYTEK VLASTNÍ, NENÍ MOŽNÝ HRÁT SI S JINÝM NÁBYTKEM… DĚKUJU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2901
13.9.10 23:35

Já znám jen Room arranger a Sweet home 3D, obojí používám a je to volně ke stažení (ten RA jako trial verze).

(ale proč ten Caps lock? 8-) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.10 23:47

PAČ PÍŠU a píšu a píšu a pak kouknu a vidim že je to veliký :mrgreen: ale mazat uz to nebudu…tak píšu dál… vadí to jo nebo jak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.10 23:48

kouknu a podívám,zda to nebude španělka pro mě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
14.9.10 08:41

já hledala přes tu slunečnici.cz ( http://www.slunecnice.cz/…a-domacnost/ ).
Omlouvám se, že odpovídám až teď (a v jiné diskuzi :-) ) nějak teď pár dní nestíhám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.10 10:37

tak to mám stáhnutý, snad to stihnu do vánoc :mrgreen:  děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ivi
1839
14.9.10 13:27

A nenašlo by se něco, co by umělo zobrazit PODKROVÍ?

Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.10 13:37

Zařizování bytu

Čauky,
s programem ti neporadím, nicméně dokud máš ještě možnosti volby, tak slyš radu, aby ses vélkým obloukem vyhla TMAVÝM dveřím a TMAVÝM podlahám - na tmavých dveřích jsou okamžitě vidět otisky prstů (jeví se jako tmavější ťupky nebo šmouhy po ručičkách) a na tmavý podlaze je vidět každý zrnko prachu, každej vlas tam svítí …
Vypadá to tedy fakt nádherně - tmavěhnědý podlahy a dveře, ale obden lítám s hadrem a s vysavačem :zed:
A ještě jsem udělala poznatek na dlažbě v koupelně - doporučuju MATNOU, ne lesklou. Kapičky zachlý na lesklý dlažbě jsou víc vidět.
Spokojená jsem s „flekatou“ velkoformátovou matnou dlažbou - není na tom vidět každej drobek a dobře se vytírá. Jestli si budete dávat lino (plouvoučky jsme zásadně nechtěli ze známých důvodů), tak za sebe můžu 10000× doporučit NOVILUX (od Novilonu), řada TRAFFIC - je nezničitelná a krásná.
Moc se omlouvám, že ti sem lezu do diskuse o programu na zařizování, ale nedalo mi to varovat, dokud ještě máš čas na výběr …

• Citovat
  • Nahlásit
15.9.10 00:26

děkuju ale :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat