Nakupování v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 13.09.10 14:55
Nakupování v Německu

Uvažuji o tom, že bychom si s rodinkou udělali víkendový výlet do Německa za nákupy. Chtěla bych nakoupit oblečení pro prcka a nové mimi i pro nás, možná i sourozenecký kočár, pleny, prací prostředky, el.chůvičku. Vyplatí se dneska ještě nákupy v Německu? Když vezmu jak je u nás vše předražené :poblion:

1. co vyjde v Německu výhodněji
  2. kam přesně vyrazit? Mně by se líbilo do okolí Berlína, ale jestli máte i jiné tipy, sem s nimi :wink:
Reakce:
milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 13.09.10 15:54

Ahoj,tak já nakupuji v Německu oblečení,prací prášky,jídlo.Nevím odkud jsi,já jezdím do Heidenau nebo Drážďan.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 13.09.10 15:56

kocarek bych spis koupila pres eshop, tam je to opravdu v nemecku levnejsi, mleka, pleny apod levnejsi jsu, detske obleceni opravdu o dost levnejsi, bohuzel vim jen z doslechu od svagrovky, co tam zije, jinak bych tam jela s kamionem

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 13.09.10 16:34

Vyplatí, ale ne všechno..Třeba my teď taky jedem objednat pár věciček do dětského obchůdku (maxi Cosi cabriofix s easyfixem, korbičku Teutonia a adaptér na kočárek)..Nej­levnějši to u nás vychází na 13 500,–Kč, v Německu na 10 800,–Kč, ještě nám dali teda 32 euro slevu, že toho kupujeme víc..Třeba prášky, aviváže, pleny, dětské jídlo (kupujeme Nestlé mlíčka), dřív i příkrmy, nebo přesnídávky..vše vyjde levněji..Hlavně se říká, že němcký Ariel pere o 100% líp než kupovaný v ČR, ale to nevim zda je pravda…Ale třeba když koupím v ČR Milku - je to hnus…Jsme prostě řazeni do východního bloku, takže se na kvalitě šetří..To samé třeba kdo má rád Hariba, to co jsme teď koupili v ČR je humus…Jsem ráda, že bydlíme kousíček od Německa, jednou za čas tam jedem udělat nákup…Taky letíme na dovču s německou CK (o 7 tisíc na osobu levněji, než úplně stejný zájezd kupovaný od české CK), ale to je zas jiná kapitola… :lol:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 13.09.10 16:37

Jo a oblečení na děti kupujeme nejvíce v Kiku, ten je sice už i u nás, ale euro přepočítávají na 28,–kč, takže pořád je to tam výhodnější…kaž­dopádně to chce, aby sis napsala, co chceš kupovat a podívala se na ceny u nás, abys neprohloupila, páč určitě i to je možné, určitě né vše je tam levnější..Hlavně teda na ten kočárek se podívej, za kolik bys pořídila tady..Ta korbička, co chci já, stojí u nás nová všude 4200,–Kč..V Německu max. 3500,–Kč v přepočtu a to už je rozdíl…

LenkaPT
Závislačka 2667 příspěvků 13.09.10 22:07

my chtěli taky kupovat kočárek v Německu,ale nakonec jsme se rozhodli ho koupit tady,i když o pár stovek dražší.Zjednoho důvodu,a to je reklamace.Nechtělo by ser mi kvůli ní jezdit do Německa a ještě se tam mojí lámanou němčinou dohadovat.Jinak tam jezdíme pravidelně,zrovna v sobotu jsem si tam koupila dvoje skvělé kožené boty,jedny kozačky,ve slevě za 40 Euro!!!!Pro mimi tam kupuju skleničky s bio výživou,plenky,vlhče­né ubrousky a oblečení.Pro nás sprch.gely,tekutý prášek a aviváž.No a hlavně oblečení v sezóním výprodeji.
Jo a jezdíme do Passau

Taťka F (-:
Kecalka 459 příspěvků 15.09.10 00:44

My jsme si právě objednali kočárek v německém e-shopu, rozdíl v ceně oproti ČR, cca 6.000 Kč, viz: https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?… :palec:

AndyNova
Povídálka 15 příspěvků 24.02.16 18:45

My jsme nakupovali kočárek od ABC design v Toys4Us v drážďanském Elbe Parku a vyšel nás o 4000 Kč levněji než jsme našli nejnižší cenu v ČR. Vyplatí se ovocné jogurty(mají vyšší obsah ovoce než v ČR). Často kupujeme Nutellu a jiné cukrovinky, prací prášky a aviváže.

beeruška
Povídálka 20 příspěvků 25.02.16 07:31

Ahoj všem - obnovuji diskuzi :-)

již dlouho jezdím na nákupy do Německa - tak jednou za dva měsíce tam jsme a max. spokojenost.
Chci se zeptat - jaký prášek tam kupujete na černé/tmavé prádlo? Na barevné kupuju Ariel gel (srovnávat s českým se fakt nedá), na bílé kupuju sypký v DM (taky super) - na černé jsem vždy kupovala Persil - jenže poslední dobou tam vůbec není na prodejnách.
Co kupujete vy? S čím jste spokojeny? Co dobře vypere a nechá tmavou tmavou?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >