Reklama

Nakupování v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 13.09.10 14:55
Nakupování v Německu

Uvažuji o tom, že bychom si s rodinkou udělali víkendový výlet do Německa za nákupy. Chtěla bych nakoupit oblečení pro prcka a nové mimi i pro nás, možná i sourozenecký kočár, pleny, prací prostředky, el.chůvičku. Vyplatí se dneska ještě nákupy v Německu? Když vezmu jak je u nás vše předražené :poblion:

1. co vyjde v Německu výhodněji
  2. kam přesně vyrazit? Mně by se líbilo do okolí Berlína, ale jestli máte i jiné tipy, sem s nimi :wink:

Reklama

Reakce:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 13.09.10 15:54

Ahoj,tak já nakupuji v Německu oblečení,prací prášky,jídlo.Nevím odkud jsi,já jezdím do Heidenau nebo Drážďan.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 13.09.10 15:56

kocarek bych spis koupila pres eshop, tam je to opravdu v nemecku levnejsi, mleka, pleny apod levnejsi jsu, detske obleceni opravdu o dost levnejsi, bohuzel vim jen z doslechu od svagrovky, co tam zije, jinak bych tam jela s kamionem

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 13.09.10 16:34

Vyplatí, ale ne všechno..Třeba my teď taky jedem objednat pár věciček do dětského obchůdku (maxi Cosi cabriofix s easyfixem, korbičku Teutonia a adaptér na kočárek)..Nej­levnějši to u nás vychází na 13 500,–Kč, v Německu na 10 800,–Kč, ještě nám dali teda 32 euro slevu, že toho kupujeme víc..Třeba prášky, aviváže, pleny, dětské jídlo (kupujeme Nestlé mlíčka), dřív i příkrmy, nebo přesnídávky..vše vyjde levněji..Hlavně se říká, že němcký Ariel pere o 100% líp než kupovaný v ČR, ale to nevim zda je pravda…Ale třeba když koupím v ČR Milku - je to hnus…Jsme prostě řazeni do východního bloku, takže se na kvalitě šetří..To samé třeba kdo má rád Hariba, to co jsme teď koupili v ČR je humus…Jsem ráda, že bydlíme kousíček od Německa, jednou za čas tam jedem udělat nákup…Taky letíme na dovču s německou CK (o 7 tisíc na osobu levněji, než úplně stejný zájezd kupovaný od české CK), ale to je zas jiná kapitola… :lol:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 13.09.10 16:37

Jo a oblečení na děti kupujeme nejvíce v Kiku, ten je sice už i u nás, ale euro přepočítávají na 28,–kč, takže pořád je to tam výhodnější…kaž­dopádně to chce, aby sis napsala, co chceš kupovat a podívala se na ceny u nás, abys neprohloupila, páč určitě i to je možné, určitě né vše je tam levnější..Hlavně teda na ten kočárek se podívej, za kolik bys pořídila tady..Ta korbička, co chci já, stojí u nás nová všude 4200,–Kč..V Německu max. 3500,–Kč v přepočtu a to už je rozdíl…

LenkaPT
Závislačka 2667 příspěvků 13.09.10 22:07

my chtěli taky kupovat kočárek v Německu,ale nakonec jsme se rozhodli ho koupit tady,i když o pár stovek dražší.Zjednoho důvodu,a to je reklamace.Nechtělo by ser mi kvůli ní jezdit do Německa a ještě se tam mojí lámanou němčinou dohadovat.Jinak tam jezdíme pravidelně,zrovna v sobotu jsem si tam koupila dvoje skvělé kožené boty,jedny kozačky,ve slevě za 40 Euro!!!!Pro mimi tam kupuju skleničky s bio výživou,plenky,vlhče­né ubrousky a oblečení.Pro nás sprch.gely,tekutý prášek a aviváž.No a hlavně oblečení v sezóním výprodeji.
Jo a jezdíme do Passau

Taťka F (-:
Kecalka 459 příspěvků 15.09.10 00:44

My jsme si právě objednali kočárek v německém e-shopu, rozdíl v ceně oproti ČR, cca 6.000 Kč, viz: https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?… :palec:

AndyNova
Povídálka 15 příspěvků 24.02.16 18:45

My jsme nakupovali kočárek od ABC design v Toys4Us v drážďanském Elbe Parku a vyšel nás o 4000 Kč levněji než jsme našli nejnižší cenu v ČR. Vyplatí se ovocné jogurty(mají vyšší obsah ovoce než v ČR). Často kupujeme Nutellu a jiné cukrovinky, prací prášky a aviváže.

beeruška
Povídálka 20 příspěvků 25.02.16 07:31

Ahoj všem - obnovuji diskuzi :-)

již dlouho jezdím na nákupy do Německa - tak jednou za dva měsíce tam jsme a max. spokojenost.
Chci se zeptat - jaký prášek tam kupujete na černé/tmavé prádlo? Na barevné kupuju Ariel gel (srovnávat s českým se fakt nedá), na bílé kupuju sypký v DM (taky super) - na černé jsem vždy kupovala Persil - jenže poslední dobou tam vůbec není na prodejnách.
Co kupujete vy? S čím jste spokojeny? Co dobře vypere a nechá tmavou tmavou?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >