Američané projíždí ČR

443
28.5.16 09:25

američané projíždí ČR

Američané jedou z Německa přes Rozvadov (u Plzně )do Pobaltí-na severozápadě. Proč jedou přes celou ČR směrem na východ (mají přespat ve Vyškově na Moravě), kde se nejspíš otočí a pojedou zpět na západ?? Můžou to vzít podél západních hranic s Německem. Není to z jejich strany spíš demonstrace síly?

Příspěvek upraven 28.05.16 v 09:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20111
28.5.16 09:26

Prý se tu zúčastní nějakého menšího cvičení s naší armádou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.5.16 09:33

Jako demonstrace sily americke armady vuci ceske? :lol: to asi zadnou demonstraci nepotrebuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
28.5.16 09:34

@vokishka aha, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
28.5.16 09:36

@Ali-Ali :D Myslím demonstrace síly vůči Rusku. Že mají v ČR spojence. Přijde mi to v dnešní době jako píchání do vosího hnízda. Ani Rusko ani USA nejsou podle mě bůhví jak skvělé země. Ale ta rivalita mezi nimi teď dost graduje, myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
28.5.16 09:39
@Dana066 píše:
Američané jedou z Německa přes Rozvadov (u Plzně )do Pobaltí-na severozápadě. Proč jedou přes celou ČR směrem na východ (mají přespat ve Vyškově na Moravě), kde se nejspíš otočí a pojedou zpět na západ?? Můžou to vzít podél západních hranic s Německem. Není to z jejich strany spíš demonstrace síly?

Projíždí přes Česko, kde mají společné cvičení s českou armádou, a pak pokračují přes Polsko dál do pobaltí.
Demonstrovat sílu vůči české armádě snad nepotřebují tímto způsobem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
28.5.16 09:46

Jinak Pobaltí znamená Litva, Lotyšsko a Estonsko a to od nás skutečně není na severozápadě, ale směrem na severovýchod, dost daleko přes celé Polsko. Takže mohou jet přes nás a do Polska nebo přes Německo a Polsko. Konvoje tu jezdí často, jen občas media nemají o čem psát, tak dělají velké zprávy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12112
28.5.16 09:57
@Dana066 píše:
@Ali-Ali :D Myslím demonstrace síly vůči Rusku. Že mají v ČR spojence. Přijde mi to v dnešní době jako píchání do vosího hnízda. Ani Rusko ani USA nejsou podle mě bůhví jak skvělé země. Ale ta rivalita mezi nimi teď dost graduje, myslím.

No z CR jako spojence se urcite Rusko klepe strachy :D Navic jak pise @Tansele, pobaltske staty jsou od nas na severovychod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
28.5.16 10:51

Já raději noční Vlky na pořádných mašinách :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
28.5.16 11:01

Máte pravdu, severovýchod :zed: :oops:. I tak mi to přišlo zbytečný, jet přes celou ČR. Jsem nevěděla, že tu mají cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 11:08

@Dana066 chtějí si taky zašpásovat z hezkými českými děvčaty, ty ošklivé ať zůstanou doma. Nic jiného za tím nehledej. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
28.5.16 11:17

Normálně konvoje přes nás jezdí (když už jsme v tom zkur…NATO :poblion: ), ale železnicí naložené na vagonech a zakryté plachtami, aby nebyly vidět - což je v regulích proto, aby se neděsilo obyvatelstvo a údajně to nezavánělo „demonstraci moci“. Tyhle „spanilé jízdy“ kovošrotem po našich už tak zdecimovaných dálnicích je jen značkování teritoria a důkaz moci, že si přes naše území můžou projíždět jak se jim zlíbí. Když už jim tady ten radar nevyšel (kdo ví, jestli není někde dávno postaven a jen o něm nevíme), tak se přes nás alespoň budou producírovat jak na špacíru. Však je svět brzo vykope zpátky na jejich kontinent a ta představa se jim moc nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
28.5.16 11:24

A nevite, kdy maji prespavat v tom Vyskove?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
28.5.16 11:29
@Tate píše:
A nevite, kdy maji prespavat v tom Vyskove?

Z dneška na zítřek. Ty patříš mezi hezká česká děvčata? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.5.16 11:58
@beruska9 píše:
No z CR jako spojence se urcite Rusko klepe strachy :D Navic jak pise @Tansele, pobaltske staty jsou od nas na severovychod.

Já to spíš vnímám jako demonstraci toho, že patříme na západ a nejsme žádným Ruským satelitem. Což mi teda vůbec nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama