Hormon AMH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 16:34
AMH

Dobrý den, je mi 38 let a více než půl roku se snažíme o druhé dítě. Prvnímu dítěti je 5 let a počato bylo hned. Byla jsem na krvi, změření hormonu AMH v výsledkem 4. Dr řekl, ze je to OK, ale nic víc. Mate někdo zkušenosti? Díky.

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47555 příspěvků 04.08.19 16:38

Je to velmi luxusní hodnota, obzvlášť vzhledem k věku, ukazuje na dostatečnou zásobu vajíček. Už ovšem nic nepoví o tom, jak jsou ta vajíčka kvalitní a ono s věkem ta kvalita strmě klesá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 17:02

@ugluk díky. A na to je nějaké jiné vyšetření? On mi dělal ultrazvuk a tu krev, o ničem jiném nemluvil. Taky teda, ze normální je třeba rok než dítě prijde.

ugluk
Hvězda diskuse 47555 příspěvků 04.08.19 17:17

Vyšetření na kvalitu vajíček? Těžko. A i kdyby se na něco přišlo, s tímhle toho stejně moc nenaděláš. Jo, je normální rok čekat, i když vzhledem k věku… otázka je, jak moc chcete být radikální, jestli se rovnou natvrdo hnát do hormonální podpory, IVF platí pojišťovna do 39 let… ale on je internet spíš povídání o tom, jak je věk jenom číslo a každá druhá zázračně otěhotní do tří cyklů ještě v pětačtyřiceti… statisticky prostě vajíčka stárnou. Já v osmatřiceti otěhotněla, snažili jsme se 6 let, ale já jsem jinej příběh, já byla beznadějná už o deset let dřív a počkali jsme si i na první :mrgreen:

Uživatel je onlineskorotehotna
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 04.08.19 21:40

Je to skvela hodnota. Já ve 29 letech mám 0,73

Váš příspěvek
Reklama