Dlouhé či anovulační cykly - otěhotněly jste i přesto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:59
Ovulace a těhotenství

Zdravím všechny, mám dotaz, zda je tu některá z vás co otěhotněla navzdory velmi dlouhým cyklům či anovulačním cyklům? Muj poslední cyklus trval 48dní a zatím každý ovulační test, který jsem si udělala byl negativní- nebo duch ale to je vlastně taky negat. Jsem mladá a řešit to s doktorem zatím nechci, chemii se vyhýbám obloukem…ale začala jsem brát Jeřáb ptačí a piji každý den kontryhel..tak věřím, že ovulace i zkrácený cyklus přijde co nevidět.. :nevim:

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 01.08.19 16:01

Ne. Při anovulacnim cyklu je to nemožné a po roce snažení a pití kdečeho jsem se na to vykaslala a šla pro léky. Z nich mám v prvním cyklu syna ;) a zrovna kontryhel byl pro mne mor, měla jsem po něm hrozně silnou a bolestivou ms

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 54831 příspěvků 01.08.19 16:07
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, zda je tu některá z vás co otěhotněla navzdory velmi dlouhým cyklům či anovulačním cyklům? Muj poslední cyklus trval 48dní a zatím každý ovulační test, který jsem si udělala byl negativní- nebo duch ale to je vlastně taky negat. Jsem mladá a řešit to s doktorem zatím nechci, chemii se vyhýbám obloukem…ale začala jsem brát Jeřáb ptačí a piji každý den kontryhel..tak věřím, že ovulace i zkrácený cyklus přijde co nevidět.. :nevim:

Verit muzes.
Ale pri anovulacnim cyklu otehotnet nemuzes.
Pri dlouhem s ovulaci muzes.
Jak dlouho se snazite a kolik vam je? Pokud micas anovulaky pravidelne, necekala bych a k Dr sla, i kdyby mi bylo 20. At se to vyresi zavcasu

Arnoštice
Kecalka 111 příspěvků 01.08.19 18:02

Nechala bych si od doktora zjistit diagnózu, to hned neznamená, že musí následovat nějaká hormonální léčba. Pokud to bude PCOS a nebudeš zatím chtít tlačit na pilu, dá se to léčit změnou stravy a životního stylu, což je proces na dlouho (a líp cílit i ty bylinky – kontryhel by v tomto případě moc neřešil; na podporu ovulace drmek, příp. Gynex na celkové srovnání hormonů).

Safrik
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 01.08.19 21:37

Byt tebou konzultuju to s dr a ne s nama. Tady ti s anovulaci nikdo nedokaze pomoct. Bez ovulace neotehotnis nikdy.

Váš příspěvek
Reklama