Příprava na anální sex

Anonymní
7.6.20 18:48

Anal připrava

Ahoj, Prosim vás pořadí mi někdo jak se připravit na anální sex?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2601
7.6.20 18:50

Klystyr. Za pár let po pravidelným analu, se budeš vyprazdnovat i když chtít nebudeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 18:55

Anální sex jsem provozovala cca 4×, příprava žádná. Jen jsem věděla, že musím být vys… :lol: A samozřejmě gel. Přítel na to extra není, chtěl to zkusit, jaký to je a extra to nevyžaduje, téměř vůbec. My jsme zase hodně ujetí oba na orální sex a u toho oboustranne zažíváme poradny orgasmy. U analu ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.6.20 05:33

Řekla bych to takhle. V análnímu sexu ze všeho závisí na tvé psychické přípravě a na důvěře k partnerovi. A samozřejmě na tom, jak je citlivý a jestli dokáže být trpělivý. Ohledně přípravy jsem to nikdy nijak neřešila, jen se mi vyloženě nesmělo chtít na velkou :mrgreen:. S bývalým partnerem jsme používali lubrikační gel a jak kdy to šlo. S mým nynějším partnerem máme velmi důvěrný vztah a před análním sexem už nepotřebuji ani žádnou výraznou stimulaci, ani lubrikační gel, stačí sliny (snad tu nikoho nepohorším). Pokud je to tvůj/váš první anální sex, doporučila bych samozřejmě vyprázdění, nejlépe tak 4 hodiny před, poté důkladnou sprchu, dlouhou předehru, lubrikační gel a postupné roztahování nejprve prsty, než partner vsune penis :D :). A hlavně si neustále opakovat, že partnerovi věříme, popř. se dráždit rukou i vpředu. Snad mé rady dotaz dostatečně zodpověděly :D :).

• Nahlásit
  • Citovat
48
10.6.20 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, Prosim vás pořadí mi někdo jak se připravit na anální sex?

Při análku hezky umytou řiťkou nic nezkazíš. Pokud z partnera hodně tečeš, neni potřeba ani gel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama