Reklama

Angelsounds - dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:31
Angelsounds - dvojčata

Maminky, čekal někdo dvojčata a používal angelsounds?
Já jsem na začátku 16.tt., čekám dvojčata, jsem strašný stresař, zda-li je vše v pořádku, tak přemýšlím, zda angelsounds pořídit. Jen nevím, zda-li to není zbytečnost. Funguje všeobecně? Je bezpečný? Je k něčemu u dvojčat-jak rozlišit jedno srdíčko od druhého? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 06.02.17 19:35
@Anonymní píše:
Maminky, čekal někdo dvojčata a používal angelsounds?
Já jsem na začátku 16.tt., čekám dvojčata, jsem strašný stresař, zda-li je vše v pořádku, tak přemýšlím, zda angelsounds pořídit. Jen nevím, zda-li to není zbytečnost. Funguje všeobecně? Je bezpečný? Je k něčemu u dvojčat-jak rozlišit jedno srdíčko od druhého? Děkuji.

Co to je?

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 06.02.17 19:35

Pokud jsi stresař, tak bych do toho nešla. Budeš akorát víc vystresovaná, když se ti třeba nepodaří srdce najít. :think:

emari
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 06.02.17 19:36

Jojo, i na dvojčata bez problémů. Ale ohledně té bezpečnosti - všude stojí, že to je ok a bez rizik, používala jsem od toho 16-17tt do porodu cca 1 x denně na cca 3-5sec (jen nalezení srdíček), ale syn se tedy narodil s vrozenou vadou… Předpokládám, že to nesouvisí, ale občas nad tím přemýšlím. Bohužel jsem taky stresař, takže mi to nedalo.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 06.02.17 19:50

Používala jsem, čekala jsem ale jen jedno, vždy párkrát týdně pro uklidnění a super ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 06.02.17 19:57
@Fofrník píše:
Co to je?

Google znáš?

Jako jsem pořídila, jsem teď konec 15.týdne a zatím jsem nenašla, ale věřím, že je vše ok. Být tebou, pořídím, ale používám s rozumem.

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 17 inzerátů 06.02.17 20:26

Ja pouzivala s dvojcaty a spokojenost

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 06.02.17 20:42
@Nowuka2 píše:
Google znáš?Jako jsem pořídila, jsem teď konec 15.týdne a zatím jsem nenašla, ale věřím, že je vše ok. Být tebou, pořídím, ale používám s rozumem.

Znám. Ale přijde mi normální se zeptat pokud nevím. Ostatně na tom je to tady založené. Pokud by každý Googlil a používal vlastní hlavu je tu 95% diskusí k ničemu. Ale omlouvám se pokud tě to tak rozladilo. :P

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 06.02.17 20:46
@Fofrník píše:
Znám. Ale přijde mi normální se zeptat pokud nevím. Ostatně na tom je to tady založené. Pokud by každý Googlil a používal vlastní hlavu je tu 95% diskusí k ničemu. Ale omlouvám se pokud tě to tak rozladilo. :P

Nerozladilo, jenom ne každej ví, kde hledat, když je odpověď naprosto jednoduše hledatelná. Souhlasím, kdyby se tu nepokládaly lehce dohledatelné dotazy, které jdou na 3 kliky najít a vědět stoprocentně správně, bylo by tu půlka témat a dotazů, podotýkám, že poměrně často naprosto mimo…

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 06.02.17 20:58
@Nowuka2 píše:
Nerozladilo, jenom ne každej ví, kde hledat, když je odpověď naprosto jednoduše hledatelná. Souhlasím, kdyby se tu nepokládaly lehce dohledatelné dotazy, které jdou na 3 kliky najít a vědět stoprocentně správně, bylo by tu půlka témat a dotazů, podotýkám, že poměrně často naprosto mimo…

Souhlas. Prostě sem chodim hodit relax a někdy pokecat. Máme dvojčata (ne jedny) ale tohle neznám. Tak jsem se zeptal. Nic víc nic míň. Protě dám někdy přednost pokecu před Googlem. To na vysvětlenou. ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 06.02.17 21:06
@Fofrník píše:
Souhlas. Prostě sem chodim hodit relax a někdy pokecat. Máme dvojčata (ne jedny) ale tohle neznám. Tak jsem se zeptal. Nic víc nic míň. Protě dám někdy přednost pokecu před Googlem. To na vysvětlenou. ;)

Však v pohodě, já jen že je fakt rychlejší a hlavně jistá informace co do pravdivosti :kytka: :mrgreen: tady je to jedna paní povídala :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:13

@pajinkapajinka Jak se používá u dvojčat? Jsou v bříšku za sebou nebo vedle sebe? :)

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 17 inzerátů 14.02.17 15:17

Hledala jsem tak dlouho az jsem nasla. Vetsinou byly hplky kazda na jinem boku. Nekdy ale srdicka tukaly uplne blizko sebe

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama