Angelsounds - dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:31
Angelsounds - dvojčata

Maminky, čekal někdo dvojčata a používal angelsounds?
Já jsem na začátku 16.tt., čekám dvojčata, jsem strašný stresař, zda-li je vše v pořádku, tak přemýšlím, zda angelsounds pořídit. Jen nevím, zda-li to není zbytečnost. Funguje všeobecně? Je bezpečný? Je k něčemu u dvojčat-jak rozlišit jedno srdíčko od druhého? Děkuji.

Reakce:
Fofrník
Závislačka 3707 příspěvků 06.02.17 19:35
@Anonymní píše:
Maminky, čekal někdo dvojčata a používal angelsounds?
Já jsem na začátku 16.tt., čekám dvojčata, jsem strašný stresař, zda-li je vše v pořádku, tak přemýšlím, zda angelsounds pořídit. Jen nevím, zda-li to není zbytečnost. Funguje všeobecně? Je bezpečný? Je k něčemu u dvojčat-jak rozlišit jedno srdíčko od druhého? Děkuji.

Co to je?

Tamtama
Extra třída :D 12093 příspěvků 06.02.17 19:35

Pokud jsi stresař, tak bych do toho nešla. Budeš akorát víc vystresovaná, když se ti třeba nepodaří srdce najít. :think:

emari
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 06.02.17 19:36

Jojo, i na dvojčata bez problémů. Ale ohledně té bezpečnosti - všude stojí, že to je ok a bez rizik, používala jsem od toho 16-17tt do porodu cca 1 x denně na cca 3-5sec (jen nalezení srdíček), ale syn se tedy narodil s vrozenou vadou… Předpokládám, že to nesouvisí, ale občas nad tím přemýšlím. Bohužel jsem taky stresař, takže mi to nedalo.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 06.02.17 19:50

Používala jsem, čekala jsem ale jen jedno, vždy párkrát týdně pro uklidnění a super ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 06.02.17 19:57
@Fofrník píše:
Co to je?

Google znáš?

Jako jsem pořídila, jsem teď konec 15.týdne a zatím jsem nenašla, ale věřím, že je vše ok. Být tebou, pořídím, ale používám s rozumem.

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 9 inzerátů 06.02.17 20:26

Ja pouzivala s dvojcaty a spokojenost

Fofrník
Závislačka 3707 příspěvků 06.02.17 20:42
@Nowuka2 píše:
Google znáš?Jako jsem pořídila, jsem teď konec 15.týdne a zatím jsem nenašla, ale věřím, že je vše ok. Být tebou, pořídím, ale používám s rozumem.

Znám. Ale přijde mi normální se zeptat pokud nevím. Ostatně na tom je to tady založené. Pokud by každý Googlil a používal vlastní hlavu je tu 95% diskusí k ničemu. Ale omlouvám se pokud tě to tak rozladilo. :P

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 06.02.17 20:46
@Fofrník píše:
Znám. Ale přijde mi normální se zeptat pokud nevím. Ostatně na tom je to tady založené. Pokud by každý Googlil a používal vlastní hlavu je tu 95% diskusí k ničemu. Ale omlouvám se pokud tě to tak rozladilo. :P

Nerozladilo, jenom ne každej ví, kde hledat, když je odpověď naprosto jednoduše hledatelná. Souhlasím, kdyby se tu nepokládaly lehce dohledatelné dotazy, které jdou na 3 kliky najít a vědět stoprocentně správně, bylo by tu půlka témat a dotazů, podotýkám, že poměrně často naprosto mimo…

Fofrník
Závislačka 3707 příspěvků 06.02.17 20:58
@Nowuka2 píše:
Nerozladilo, jenom ne každej ví, kde hledat, když je odpověď naprosto jednoduše hledatelná. Souhlasím, kdyby se tu nepokládaly lehce dohledatelné dotazy, které jdou na 3 kliky najít a vědět stoprocentně správně, bylo by tu půlka témat a dotazů, podotýkám, že poměrně často naprosto mimo…

Souhlas. Prostě sem chodim hodit relax a někdy pokecat. Máme dvojčata (ne jedny) ale tohle neznám. Tak jsem se zeptal. Nic víc nic míň. Protě dám někdy přednost pokecu před Googlem. To na vysvětlenou. ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 06.02.17 21:06
@Fofrník píše:
Souhlas. Prostě sem chodim hodit relax a někdy pokecat. Máme dvojčata (ne jedny) ale tohle neznám. Tak jsem se zeptal. Nic víc nic míň. Protě dám někdy přednost pokecu před Googlem. To na vysvětlenou. ;)

Však v pohodě, já jen že je fakt rychlejší a hlavně jistá informace co do pravdivosti :kytka: :mrgreen: tady je to jedna paní povídala :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:13

@pajinkapajinka Jak se používá u dvojčat? Jsou v bříšku za sebou nebo vedle sebe? :)

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 9 inzerátů 14.02.17 15:17

Hledala jsem tak dlouho az jsem nasla. Vetsinou byly hplky kazda na jinem boku. Nekdy ale srdicka tukaly uplne blizko sebe

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >