Reklama

Jaké máte maminky bříško?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 06.02.17 13:54
Jaké máte maminky bříško?

Ahojky maminky, pripadám si jako velryba uz ted a to jsem teprve 10+4tt (prvni tehu), 3kg nahore a kazdy se me pta jestli cekam 2 nebo 3 :D, nechci se videt pozdeji :D jak jste na tom vy? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 13:57

Ahoj. 10+4tt a 4 kg nahoře- mám riziko a nesmím cvičit. tak to jde nahoru. Nic si z toho nedělám. Ono se to pak vycvičí :pankac: :pankac:

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 06.02.17 14:04

Tak asi ti jdou kila přímo do bříška. Já jsem tak vypadala v 6. měsíci. Ale o velkém bříšku to není. Hlavní je zdravé dítě uvnitř :kytka:

LovelyCreatures
Povídálka 11 příspěvků 06.02.17 14:04

@Girls96 Ta fotka je z 11. týdne???

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 06.02.17 14:05

@epsice
Jsem rada, ze v tom nejsem sama :) presne tak, potom se to vycvici, kdyz to nejde hned :palec:

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 06.02.17 14:07

@berusa.m
To je pravda :)je to normalni, aby slo vse do briska? Asi jdou, protoze jinak (krom toho briska) zadna zmena neni.

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 06.02.17 14:07

Já mám takový jako ty ve 33. tt a 7 kg nahoře, ale každej to má jinak, hlavně že je vše ok

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 06.02.17 14:08

@LovelyCreatures
Fotka je ze soboty, tudiz 10+2

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 14:09

@berusa.m @Girls96 Na mne to teda tolik vidět nejde ale bříško taky mám ale ne tak velké a ještě nemá nic společného s mimčem :-D. zatím všechno napohodu dopnu, ale asi to na mne bude dost vidět.

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 06.02.17 14:09
@Girls96 píše:
@berusa.m
To je pravda :)je to normalni, aby slo vse do briska? Asi jdou, protoze jinak (krom toho briska) zadna zmena neni.

Tak to je vlastně ideální stav, když kromě bříška nic neroste. Mojí kámošce narostla v prvních týdnech těhotenství taková prdel, že to pěkné nebylo :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 06.02.17 14:10

Čekám třetí, jsem v 11tt. a nahoře mám 2kg, což jsem stejně měla i u předchozích dvou. A břicho mám taky velmi slušné i když na tebe asi (naštěstí :lol: :mrgreen: ) zatím nemám. Už to těhotenství pod trikem neschovám. Stejně jsem to ale měla i u prvního těhotenství, od 12tt. jsem nosila těhotenské kalhoty. Naopak u druhého na mě nikdo nic nepoznal až do 25tt. Ve finále jsem ale měla břicha podobná (obrovská :mrgreen: ) a s nabranými kily jsem na tom byla též úplně stejně.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 06.02.17 14:11

@Denina01
Zatim je, uvidime ted v patek a pak 16teho na genetice. Sousedka je v sestem mesici (2 dite) a ma mozna malinko vetsi brisko nez ja… Jsem z toho takova docela spatna, prijde mi, ze vylezlo hrozne brzy na prvni ditko a je dost „velke“

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 14:11

@Girls96 hele každá to má jinak, někdo přibere jen přes břicho, já na sobě pozoruju zvětšení pozadí stehen i břicha a boků…

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 06.02.17 14:13

@epsice
Tak to ja teda jeste kalhoty dopnu a bundu taky, ale uz je mi vse tesnejsi, takze se pomalinku budu muset koukat po tehu kalhotech atd

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 14:16

@Girls96 jak říkám nemá cenu se stresovat :-) pokud se nepřejídáš tak bych to neřešila. pak se ti to třeba zastaví a přibereš až na konci- tak to měla sestra.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama