Anglický překladač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toma0105
Kecalka 166 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 10:48
Anglicky prekladac

Ahojte holky, jdu si na poslední chvíli pro radu. Odpoledne přivítáme klučinu na výměnný pobyt, je z Kypru ma 13 let, hovořit se bude anglicky.Moje děti angličtinu zvladají, ale já ne, něco málo, ale nestojí to za řeč. Ve škole jsme měli němčinu, je to více jak 20 let, to bych si ještě na něco vzpomněla, ale…máte nějaký vyzkoušený překladač, který by šel stáhnout do mobilu, buď psanou formou, nebo pomocí hlasu, že by mi překládal, nebo spíš tomu klučinovi, abych nebyla úplně závislá na překladu dětí a nebyla za blbce???? :oops: jinak mají program spíše ve škole, ve středu jedou do Prahy a já budu doma fungovat jako kuchařka atd.Moc dík :mavam:

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19673 příspěvků 22.10.18 10:59

Zkus Google překladač, na domluveni to bude stačit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >