Aniball, kdy začít cvičit?

501
1.1.21 09:36

Aniball, kdy začít cvičit?

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, ve kterém tt jste začali cvičit s aniballem? A zda vám to pomohlo…děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2491
1.1.21 09:53

Začít ideálně mezi 36-38 tt, mně osobně to pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2816
1.1.21 10:11

Začala jsem v 38tt, dříve se nedoporučuje (ač nemám žádný problém).
Zatím nevím, zda to pomůže, ale minimálně vím, jak tlačit a co se tam uvnitř +/- bude dít.
Jinak koukni do historie diskuse, tohle téma je tu už několikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
1.1.21 10:17

@Mayaa007 Mne to dula doporucila 4 tydny pred teminem. Hodne pomalu a opatrne. A dotahla jsem to na 32 cm. 2 tydny je asi malo. Porodni asitentka to hned poznala, ze jsem cvicila. Pry super. Ikdyz nakonec jsem stejne dite „nevytlacila“, ale to byl jiny duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 13:05

Dobrý den, cvičila jsem také od 36.tt, pěkně pomaličku a pozvolna, nemyslím si, že za 2 týdny bych to zvládla dotáhnout až na těch 30 cm nebo kolik bylo doporučeno. Jinak můžu jen doporučit, ani u prvního porodu nebyl nutný nástřih, miminko bylo venku na dvě zatlačení. Ale měla jsem celkově velmi rychlý porod bez komplikací. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
1.1.21 14:46

Jinak já to tedy u prvního dostala tak na 20-22 cm, nebylo mi to moc příjemné, tak jsem toho pak nechala, u druhého už jsem s tím cvičila jen asi třikrát a ani jsem to nevypuzovala… A obě děti se Narodily bez poranění a to byly celkem velké, hlavičky měly obvod 35 a 36 cm..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
1.1.21 17:33

Od 36tt, tuším, že je to napsané i v návodu a ano, pomohlo mi to :palec: Hlavně psychicky, cítila jsem se připravenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
1.1.21 17:54

Holky, děkuji moc za odpovědi :) ve 36tt tedy začnu :), děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu