Anonym na přítele - nevěra

Anonymní
10.9.20 09:12

Anonym na přítele - nevěra

Ahoj, spis se jdu vypovidat, pripadne vymenit podobne zkusenosti. Pred tydnem mi na instagramu prisla zprava z fejkoveho uctu (tudiz neznam odesilatele) zneni: Tvuj pritel te podvadi, prave je s ni. Ja byla s kamarady v baru, on mel byt s kamarady u jednoho z nich doma. Coz nemam jak zjistit (vyptavat se rozhodne nebudu, nemelo by to stejne cenu). Ta zprava prisla a do 5-ti minut si to odesilatel rozmyslel a smazal. Byla to zadost o zpravu, takze kdyz ji neprijmu, prestoze si ji mohu zobrazit a odesilateli se neukaze precteno, tak ji muze smazat coz taky ta osoba udelala. Ja ale zpravu precetla okamzite a i si stihla udelat screenshot. Takze ta osoba si ani nemuze byt jista, ze jsem ji cetla. Jsem si jista, ze byla pro me. Pritel je cizinec, zijeme v jeho zemi a jmeno toho fejkoveho profilu je reci zeme naseho pobytu, zprava pro me byla psana anglicky. Takze varianta, ze se nekdo spletl a proto vzapeti smazal taky pada. Ja na to neodpovidala. At uz je pravda kdekoliv, ta osoba mi urcite nechce vse dobre. Jako otevrit mi oci abych mohla pripadne poslat pritele do haje a zacit lip. Takze jsem ji nechtela udelat tu radost a ukazat zajem, doptavat se apod. Bude to tyden a uplne me to rozlozilo. Duvod je ze priteli docasne zmenili prac. dobu (coz potrva jeste cca 2 mesice), takze se vidime doma v posteli. On konci a ja akorat v praci zacinam…takze pripadny prostor by mel. Stejne tak ted cca mesic mame takove horsi obdobi (ne na rozchod, ale nic extra…) a do toho mi prisel ten anonym, takze je mi z toho zle. Pritel samozrejme tvrdi, ze je to blbost, ze ted mame jen blbe obdobi a proto travi dost casu s kamarady a ja jsem stejne v praci. Takze neveru poprel. Co jineho? Pry nevi a muze to byt nejaka slecna ktere se libi, proste nam chce nekdo delat zle. Coz taky udelal…nevim jak se tech hroznych myslenek zbavit. Je mi fyzicky i psychicky zle. Jsem tak paranoidni, ze vidim naznak ve vsem. Bud je chladny, tak na me asi nema naladu, pripravuje se na rozchod…nebo je miloucky, doveze mi kavu a snidani a ja zas premyslim, ze se snazi abych nic nepoznala. mam pocit ze se zblaznim. Nejdriv jsem si rikala, ze mi nekdo tam venku chce neco rict, tak me treba kontaktuje zas, ale bude to tyden a nic. Pak jsem si rikala, proc mi treba neposle konverzaci, nebo nejake blizsi info, nez jen ze pritel me podvadi. Kdyby aspon napsal s kym, kde jsou…proste nejaky dukaz. Co myslite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1870
10.9.20 09:20

Zažila jsem něco podobného. Pak jsme přišli na to, že ty anonymy píše jeho „kamarád“, který chtěl, abychom se rozešli, aby mne pak mohl utěšovat. Byl z toho zlomený nos a konec kamarádství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18419
10.9.20 09:20

Víc ti nepošle, protože to psala milenka a propálila by se tím. Párkrát v životě jsem tohle viděla a vždycky to byla pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4675
10.9.20 09:22

Podle mě ti chtěl někdo jen uškodit. Fakt bych nevěřila nějakýmu anonymu. Vždyť to by se musel rozchazet každej druhej… Popřípadě, proč se toho dotyčného nezeptáš na víc?

Příspěvek upraven 10.09.20 v 09:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9738

Těžko říct no, ta zpráva byla krátká, nic neříkající, od anonyma. Třeba opravdu nebyla určená tobě. Proč se tedy ten někdo už neozval aby ti třeba napsal něco podrobnějšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Kdysi mi taky přišel anonym, že mě tehdejší přítel podvedl. Byl ale dost konkrétní i ohledně jména dotyčné. Ex zapíral, ale nakonec se ukázalo, že to byla pravda. Dodnes nevím, co to psalo za hrdinu. Možná ona. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 09:27
@terien píše:
Víc ti nepošle, protože to psala milenka a propálila by se tím. Párkrát v životě jsem tohle viděla a vždycky to byla pravda.

Bohuzel presne toto me napadlo, ze nanapsala vic nebo neposlala konverzaci aby u nej nemela prusvih ze to byla ona. Na druhou stranu jestli na to konto, ze mi nejaky anonym neco napise ceka, ze ja se sbalim a cau, tak to teda ne. Na to konto jsme si s pritelem oba na svuj insta dali spolecnou fotku (beztak jich mame mraky), mozna je to hloupost, ale proste jsem chtela aby videla, ze jsme spolu dal a pripadne do me ryla dalsi zpravou at mohu zjistit vic. Ale nic. A ja se hrozne uziram. Snazim se trochu uklidnit, ale popravde mi to vubec nejde. Pritele miluju, planujeme budoucnost. Ale samozrejme nechci zit s nekym kdo me podvadi. Dukaz vsak zadny nemam.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 09:30
@mackA159 píše:
Podle mě ti chtěl někdo jen uškodit. Fakt bych nevěřila nějakýmu anonymu. Vždyť to by se musel rozchazet každej druhej… Popřípadě, proč se toho dotyčného nezeptáš na víc?Příspěvek upraven 10.09.20 v 09:23

Nezeptam se na vic, protoze jsem nechtela dotycne udelat radost, ukazat ze mu neduveruju, rozhodilo me to a tak. Pripadne jsem to mela udelat hned, alespon odpovedi zda ma na to dukaz. Kdyz to udelam zpetne po tydnu, tak tuplem bude vedet jak me to zere. Takze mi nezbyva nez cekat zda se ozve nebo se neco vynori…asi se zblaznim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 09:32
@arinecka píše:
Těžko říct no, ta zpráva byla krátká, nic neříkající, od anonyma. Třeba opravdu nebyla určená tobě. Proč se tedy ten někdo už neozval aby ti třeba napsal něco podrobnějšího?

Ta zprava byla pro me, protoze zijeme v zahranici. Jmeno toho fejkoveho uctu je v jazyce zeme kde zijeme. Tudiz nekdo mistni, ale zprava je psana anglicky - abych rozumela.

• Citovat
  • Nahlásit
1473
10.9.20 09:46

V době, kdy jsem se svým manželem pouze chodila mi podobný anonym taky přišel. Byla to SMS z internetu - v té době totiž fb byl na začátku své kariéry, chytré telefony a data v mobilu úplné sci-fi, takže kromě ICQ existovala možnost posílání sms zpáv zdarma z internetu.
Tehdy ta zpráva zněla takto - Libí se mi tvůj kluk, asi bude můj…
Nic víc, nic míň. Odpovědět se nedalo, protože když sms přišla z internetu, mělo to takové hybridní číslo. No zasmála jsem se tomu. Je to už asi 13 let a stále ten „kluk“ patří mě.. :mrgreen: :mrgreen:
Nevím, jestli to byl nejapný vtípek manželových kolegů, nebo mi někdo chtěl cíleně ublížit, ale nepovedlo se… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 09:46

Nestalo se mi úplně to samé, ale něco hodně podobného. Měla jsem přítele a snažil se nás rozeštvat jeho kamarád, tím že stále vymýšlel nějaké pomluvy apod. Bylo to hodně nepříjemný a vždycky jsem se cítila strašně, ale pak jsme si to s přítelem vyříkali a zjistili kde je pravda. Dodnes nechápu proč mu to dělal nejlepší kamarád, který už byl ženatý a měl děti a stále tvrdil jak mu ten vztah přeje…

• Citovat
  • Nahlásit
18419
10.9.20 09:47
@Anonymní píše:
Bohuzel presne toto me napadlo, ze nanapsala vic nebo neposlala konverzaci aby u nej nemela prusvih ze to byla ona. Na druhou stranu jestli na to konto, ze mi nejaky anonym neco napise ceka, ze ja se sbalim a cau, tak to teda ne. Na to konto jsme si s pritelem oba na svuj insta dali spolecnou fotku (beztak jich mame mraky), mozna je to hloupost, ale proste jsem chtela aby videla, ze jsme spolu dal a pripadne do me ryla dalsi zpravou at mohu zjistit vic. Ale nic. A ja se hrozne uziram. Snazim se trochu uklidnit, ale popravde mi to vubec nejde. Pritele miluju, planujeme budoucnost. Ale samozrejme nechci zit s nekym kdo me podvadi. Dukaz vsak zadny nemam.

Sbalit a čau ne, ale já bych se občas přesvědčila, jestli je partner tam, kde říká. Škoda, žes mu o tom řekla, měla bys víc prostoru. Ta společná fotka - jako ne, že bych tě svým způsobem nechápala, ale je to hodně zoufalý, to tu dotyčnou muselo fakt pobavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
10.9.20 09:48

No, jak píšou ostatní, variant je mnoho. Napadl mě jeho kamarád, který takové chování nemá rád, ale nechce se prozradit. Nebo sama milenka nebo někdo, kdo ho chce a chce vás rozeštvat. Každopádně bych to nenechala jen tak. Sama jsem před X lety nevěřila, že by mě můj ex mohl podvést, ale přišla sem na to, pokaždé. A že to bylo několikrát a ještě mi lhal do očí, ikdyž sem pravdu dávno věděla. Jsem ráda, že sem to ukončila a mám milujícího chlapa a rodinu a sem šťastná! Pokud už si se o tom chlapovi zmínila, o to víc si teď bude dávat pozor. Já dala vždy na instinkt, nikdy mě nezradil. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 09:50

Neměla si to doma vybalit a měla jsi ho chvíli pozorovat a pátrat. Mě se stalo, že mi někdo naznačil, že manžel nechodí, kam říká, ale za ženskou a já se tomu smála. Co myslíš? Byla to pravda. Ale díky tomu, že jsem blbě důvěřovala jsem na to přišla za dalšího půl roku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 09:53
@terien píše:
Sbalit a čau ne, ale já bych se občas přesvědčila, jestli je partner tam, kde říká. Škoda, žes mu o tom řekla, měla bys víc prostoru. Ta společná fotka - jako ne, že bych tě svým způsobem nechápala, ale je to hodně zoufalý, to tu dotyčnou muselo fakt pobavit.

Ja bych se hanbou propadla, kdybych mela delat nejake prepadovky nebo se vyptavat jeho pratel (kteri by ho stejne kryli). Tudiz to nemam jinak jak zjistit. Ta spolecna fotka byla no…proste pokud ji to stalo za to, mi psat, tak asi nechce abychom spolu dal byli. Tak jsem chtela ukazat ze jsme pripadne a to hlavne ji vyburcovat k nejake dalsi zprave. Cekala bychi nejakou ironii apod., ale proste neco…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama