Mám jít na sraz třídy, i když mám antibiotika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva.pass
Stálice 67 příspěvků 20.09.18 21:39
Antibiotika a sraz tridy

Ahoj, chci se zeptat, sly byste na sraz tridy v dobe, kdy berete antibiotika? Myslim tim jen treba na hodinu nebo tak.. mame ted sraz po letech a chtela jsem tam jit, ale antibiotika mam do utery.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12167 příspěvků 20.09.18 21:42
@eva.pass píše:
Ahoj, chci se zeptat, sly byste na sraz tridy v dobe, kdy berete antibiotika? Myslim tim jen treba na hodinu nebo tak.. mame ted sraz po letech a chtela jsem tam jit, ale antibiotika mam do utery.

Pokud nejsi na neschopence a není ti zle, tak bych šla. Pít přece nemusíš.

fia80
Závislačka 2995 příspěvků 20.09.18 21:42

Záleží kvůli čemu ty antibiotika máš.

Jeremi
Kecalka 279 příspěvků 20.09.18 21:45

Podle toho, na co bych ta ATB měla, jak dlouho už bych je brala, jestli by třeba hrozilo, že jsem nakažlivá a může to ode mě někdo z bývalých spolužáků chytit… S antibiotikama na zánět zubu úplně v pohodě, se zápalem plic ne.

vokishka
Extra třída :D 12883 příspěvků 20.09.18 21:46

pokud je máte od úterý, tak v sototu už bych šla. Navíc dcera četla nějaké nové zjištění, antibiotika a alkohol prý vůbec nevadí :mrgreen:

Gosi
Kelišová 5794 příspěvků 20.09.18 21:47
@Russet píše:
Pokud nejsi na neschopence a není ti zle, tak bych šla. Pít přece nemusíš.

Taky bych se orientovala spis podle neschopenky, nez podle leku… Beres tejdenni? Pokud je ten sraz dneska tak muzes bejt jeste infekcni, zitra uz to budou tři dny od nasazeni, tak by od tebe nikdk nic chytnout nemel…

Gosi
Kelišová 5794 příspěvků 20.09.18 22:05
@vokishka píše:
pokud je máte od úterý, tak v sototu už bych šla. Navíc dcera četla nějaké nové zjištění, antibiotika a alkohol prý vůbec nevadí :mrgreen:

Prej ne vsechny atb se odbouravaj pres jatra… A dokud se nezvraci, tak to ucinek nijak nesnizuje, jen jatra dostavaj zabrat(ikdyz záleží na „sile“ atb a mnozstvi a „voltech“ alkoholu)…

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 20.09.18 22:53

Pokud čtu správně, tak píše DO úterý. Klidně bych šla, pokud je ti dobře, na chvilku :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >