Reklama

Mám jít na sraz třídy, i když mám antibiotika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva.pass
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 21:39
Antibiotika a sraz tridy

Ahoj, chci se zeptat, sly byste na sraz tridy v dobe, kdy berete antibiotika? Myslim tim jen treba na hodinu nebo tak.. mame ted sraz po letech a chtela jsem tam jit, ale antibiotika mam do utery.

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 20.09.18 21:42
@eva.pass píše:
Ahoj, chci se zeptat, sly byste na sraz tridy v dobe, kdy berete antibiotika? Myslim tim jen treba na hodinu nebo tak.. mame ted sraz po letech a chtela jsem tam jit, ale antibiotika mam do utery.

Pokud nejsi na neschopence a není ti zle, tak bych šla. Pít přece nemusíš.

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 20.09.18 21:42

Záleží kvůli čemu ty antibiotika máš.

Jeremi
Kecalka 212 příspěvků 20.09.18 21:45

Podle toho, na co bych ta ATB měla, jak dlouho už bych je brala, jestli by třeba hrozilo, že jsem nakažlivá a může to ode mě někdo z bývalých spolužáků chytit… S antibiotikama na zánět zubu úplně v pohodě, se zápalem plic ne.

vokishka
Extra třída :D 12554 příspěvků 20.09.18 21:46

pokud je máte od úterý, tak v sototu už bych šla. Navíc dcera četla nějaké nové zjištění, antibiotika a alkohol prý vůbec nevadí :mrgreen:

Gosi
Kelišová 5635 příspěvků 20.09.18 21:47
@Russet píše:
Pokud nejsi na neschopence a není ti zle, tak bych šla. Pít přece nemusíš.

Taky bych se orientovala spis podle neschopenky, nez podle leku… Beres tejdenni? Pokud je ten sraz dneska tak muzes bejt jeste infekcni, zitra uz to budou tři dny od nasazeni, tak by od tebe nikdk nic chytnout nemel…

Gosi
Kelišová 5635 příspěvků 20.09.18 22:05
@vokishka píše:
pokud je máte od úterý, tak v sototu už bych šla. Navíc dcera četla nějaké nové zjištění, antibiotika a alkohol prý vůbec nevadí :mrgreen:

Prej ne vsechny atb se odbouravaj pres jatra… A dokud se nezvraci, tak to ucinek nijak nesnizuje, jen jatra dostavaj zabrat(ikdyz záleží na „sile“ atb a mnozstvi a „voltech“ alkoholu)…

kaja00
Extra třída :D 13457 příspěvků 20.09.18 22:53

Pokud čtu správně, tak píše DO úterý. Klidně bych šla, pokud je ti dobře, na chvilku :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >