Taky se stydíte v lékárně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 15:19
Taky se stydíte v lékárně?

Ahojte,

taky se vám stává, že když potřebujete řešit něco intimního v lékárně, tak máte pocit, že ta diskrétní zóna je tam úplně k ničemu a že váš všichni poslouchají? :/ Je mi 32 a už teď řeším inkontinenci, a když to řeším v lékárně, tak je mi hrozně trapně…Vždy čekám před vstupem na to, kdy se lékárna vyprázdní a až pak vejdu. Jak to řešíte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 20.09.18 15:20

Dělám to podobně. A nebo úplně nejlépe - objednávám přes eshopy. Je jich mraky.

meduzza
Echt Kelišová 8731 příspěvků 20.09.18 15:24
@Anonymní píše:
Ahojte,taky se vám stává, že když potřebujete řešit něco intimního v lékárně, tak máte pocit, že ta diskrétní zóna je tam úplně k ničemu a že váš všichni poslouchají? :/ Je mi 32 a už teď řeším inkontinenci, a když to řeším v lékárně, tak je mi hrozně trapně…Vždy čekám před vstupem na to, kdy se lékárna vyprázdní a až pak vejdu. Jak to řešíte vy?

Tak můžeš dělat, že to kupuješ pro maminku či babičku a stydět se nemusíš. Je to lidské. Všichni máme nějaké problémy. Drž se a nestyď se :hug:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30023 příspěvků 20.09.18 15:24

bud přes eshopy, nebo dělám že to není pro mě.. :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 20.09.18 15:25

Většinou se snažím nějak diskrétně popsat potíže a doufám, že lékárník nebude nedoslýchavý :lol:
Ale jsme malé město a když není vyloženě špička, nejsou v lékárně fronty…

Posledně jsem se o tom bavila s chlapem a prý - Tak normálně řekni, že tě svrbí frnda, no!
8o :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 21135 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 15:30

Pro intimní věci chodím do lékárny ve městě, tam jsem v pohodě. U nás na malém městě chodím jen pro běžné léky. V tom městě mi pak nevadí ani lidi, stejně mě neznají a už je nepotkám.

blumen
Hvězda diskuse 42808 příspěvků 20.09.18 15:30

Objednavej online, kdyz Ti to vadi.
Ale muzes brat veci treba pro babicku.

meduzza
Echt Kelišová 8731 příspěvků 20.09.18 15:32
@Pipet píše:
Posledně jsem se o tom bavila s chlapem a prý - Tak normálně řekni, že tě svrbí frnda, no!
8o :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 20.09.18 15:32

Chodim pro pliny babicce. Nikdo nemuze vedet pro koho to mam. Pro stene jsem zas kupovala podlozky na curani :nevim: je mi to uplne burt. Nebo zkus pilulku a dalsi online shopy ne?

kačka39
Kecalka 329 příspěvků 20.09.18 15:34

Objednávám přes e-shop, taky kvůli tomu, že si v klidu prostuduju všechny příbalové letáky. Pak se mi nestane, že bych si koupila něco, co nechci a lékárnice mi to vnutila. V jedné a v tý době jediné lékárně u nás ve městě se mi to stalo vícekrát.

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 20.09.18 15:36

Když se stydím, jedu do sousedního města :D

Jo, ta diskrétní zóna je úplně na ho.no. něco jak na poště: stála jsem ještě asi metr od diskrétní zóny a stejně jsem viděla a slyšela ženskou na přepážce jak chlapovi počítala peníze než mu je vydala. Kdyby tam stál typař, tak měl políčeno na 35 tis.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 20.09.18 15:40

Nestydím, nevím proč, lidi kolem beztak neví na co to je, to co si kupuju. Pokud to opravdu cítíš jako problém, tak si objednávej přes eshopy.

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 15:42

@smurfka
Stojis u prave nebo leve pokladny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 20.09.18 15:51

Nijak, mne jsou cizi lidi fuk. Počítám, ze já je taky nezajimam, takže žádná křeč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 15:54

Holky díky za podporu. A vy, které to řešíte přes eshopy, jak je to s poukázkama? tam se to asi uplatnit nedá, nebo?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >