Antidepresiva na úzkost. Chci fungovat bez nich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 19:12
Antidepresiva a zivot

Krasny prvni jarni den vsem.Mam uzkostnou poruchu a zacala jsem dochazet na psychiatrii. Dostala jsem AD. Bojim se, ze ze me bude nekdo jiny, clovek ovlivneny prasky. :roll: Jaky mate nazor na AD? Rada bych fungovala bez nich, ale trpim uzkostmi. Chodim j na terapii.
Diky vsem za nazory. Hezky vecer

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
malá_holka
Extra třída :D 10133 příspěvků 20.03.19 19:22

blbost, clověk ovlivněnej praškama nebudeš :roll: proč má pořád tolik lidí hrůzu z antedepresiv? :nevim: nechápu.bude ti líp, dáš se do kupy.a pomůže ti to v terapii.na braní prašků není nic špatnýho, nevím proc se to furt stigmatizuje a lidi se za to stydí :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 19:26
@malá_holka píše:
blbost, clověk ovlivněnej praškama nebudeš :roll: proč má pořád tolik lidí hrůzu z antedepresiv? :nevim: nechápu.bude ti líp, dáš se do kupy.a pomůže ti to v terapii.na braní prašků není nic špatnýho, nevím proc se to furt stigmatizuje a lidi se za to stydí :zed:

Diky moc :* .Ja procitala ruzna fora a tam se prave prevazne psalo, ze to berou jen slabosi, ze je to svinstvo a ze je clovek pak jak sjetej.Tak me to vydesilo.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 20.03.19 19:27

Taky to nechápu, ibalginy a podobne léky lidi zobou a vůbec se za to nestydí, ale když se jedna o nemoc duše, tak se hned každý citi jako blázen. Naopak je bezvadné, ze existují léky i na uzkosti a deprese a ze se člověk nemusí zbytecne trápit.

U mě poporodni deprese, nasazeny AD, které beru prakticky už 9M, měla jsem i léky proti uzkostem, ty už vysazeny. A AD ze mě udělaly jiného člověka, lepšího. Bez depek, panik, slz, breku, hysterie, chuti nebýt…

Russet
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 20.03.19 19:29
@Anonymní píše:
Diky moc :* .Ja procitala ruzna fora a tam se prave prevazne psalo, ze to berou jen slabosi, ze je to svinstvo a ze je clovek pak jak sjetej.Tak me to vydesilo.

Normálně se budeš spíš cítit spíš až poté, co ti zaberou AD. Svinstvo jsou spíš ti, co to píšou.

Tommy2500
Stálice 95 příspěvků 20.03.19 19:29

Je pravda že lidé většinou šáhnou hned po AD místo aby zkusili řešit příčinu problému například na psychoterapii. Ať je to jak chce AD mění chemické dráhy v mozku a je otázka až se vysadí jestli se problém nevrátí.

Russet
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 20.03.19 19:30
@Tommy2500 píše:
Je pravda že lidé většinou šáhnou hned po AD místo aby zkusili řešit příčinu problému například na psychoterapii. Ať je to jak chce AD mění chemické dráhy v mozku a je otázka až se vysadí jestli se problém nevrátí.

Nesáhnou. Předepíše jim je psychiatr po vyšetření a musí podstupovat i psychoterapii :roll:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 20.03.19 19:31
@Tommy2500 píše:

Tak hlavně tyhle blbiny nikomu neraď.

Tommy2500
Stálice 95 příspěvků 20.03.19 19:34
@Russet píše:
Nesáhnou. Předepíše jim je psychiatr po vyšetření a musí podstupovat i psychoterapii :roll:

Skutečně musí na psychoterapii ? To slyším poprvé tedy. Psychiatrie obecně je stále takové "šarlatánství " v mozku se zatím nevyzná nikdo a psychiatr v dnešní době je spíše chemik než doktor pokud jde o léčení duše

malá_holka
Extra třída :D 10133 příspěvků 20.03.19 19:34
@Tommy2500 píše:

prosím tě a jak to víš? děla jsi průzkum? :nevim: každej to ma vlastně doma v lékarničce aby po tom sahal, kdy se mu zachce. když o tom nic nevíš, tak se nevyjadřuj. buď tak laskav, pseudoodborníku :nevim:

Tommy2500
Stálice 95 příspěvků 20.03.19 19:35
@malá_holka píše:
prosím tě a jak to víš? děla jsi průzkum? :nevim: každej to ma vlastně doma v lékarničce aby po tom sahal, kdy se mu zachce. když o tom nic nevíš, tak se nevyjadřuj. buď tak laskav, pseudoodborníku :nevim:

Klid já vám ty pilulky přece neberu :lol:

malá_holka
Extra třída :D 10133 příspěvků 20.03.19 19:35
@Tommy2500 píše:
Skutečně musí na psychoterapii ? To slyším poprvé tedy. Psychiatrie obecně je stále takové "šarlatánství " v mozku se zatím nevyzná nikdo a psychiatr v dnešní době je spíše chemik než doktor pokud jde o léčení duše

tak to jsi zabil :lol: jasně, že je chemik. jako všichni doktoři. i magistři v lékárnách.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 19:35

Diky vam vsem.Ja chodim i na psychoterapii, ale na uzkostnou poruchu to je slozitejsi.Uzkosti prijdou bez priciny a hodne mesicu jsem je mela nonstop.Je to hnus a opravdu se s tim neda normalne zit.Ja mela za to, ze je to lek a doufala jsem, ze mi to v mozku upravi tak, aby to bylo v normalu.Ja si nic spatneho o lidech co berou AD nemyslim, ale sokovalo me, kolik lidi jo.

Russet
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 20.03.19 19:37
@Tommy2500 píše:
Skutečně musí na psychoterapii ? To slyším poprvé tedy. Psychiatrie obecně je stále takové "šarlatánství " v mozku se zatím nevyzná nikdo a psychiatr v dnešní době je spíše chemik než doktor pokud jde o léčení duše

Je to naprosto běžný postup. Lépe se pokusit „léčit“ AD než se trápit panickou úzkostí a jinými chuťovkami.

malá_holka
Extra třída :D 10133 příspěvků 20.03.19 19:37
@Tommy2500 píše:
Klid já vám ty pilulky přece neberu :lol:

ale děláš chytrýho :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama