Antidepresiva Paroxetin Pharma

24.4.21 10:03

Antidepresiva Paroxetin Pharma

Dobrý den prosím berete někdo prosím Antidepresiva Paroxetin Pharma? Jak vám je prosím po nich a kdy vám zabrali je mi 24 let jsem v tom nový bral jsem atatax a gujacarun 3 měsíce guajacuran mi vysadili a nasadili paroxetin mám strach z antidepresiv potrebuji prosím radu snad nebude moje otázka vadit jsem 24 léty kluk který panikaří a hlavně mě nejvíc štve ta ranní úzkost kdy de celý klepu a hned utíkám na toaletu :nevim: děkuji všem za radu a přeji krásný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28986
24.4.21 10:04

Terapie. Léky ti uleví a ty se s tím naučíš fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
24.4.21 10:14

Zkušenosti ostatních s daným lékem jsou ti k ničemu. Protože jednomu zabírají krásně, druhému vůbec.
Paroxetin jsem brala a na mě nepůsobil vůbec, i v nejvyšší dávce. Doktorka mi ho vyměnila za jiné léky. Ale známý ho užívá už pár let a je s ním naprosto spokojený.
Teď se zaměř se na práci se sebou. Najdi si psychologa nebo psychoterapeuta a začni s jeho pomocí řešit své úzkosti. Prášky tě „udrží nad vodou“, ale nejsou řešením problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.4.21 10:23

@Murka Děkuji Máte v tohle pravdu hlavně já jsem člověk co se bojí prášků a pod.. Každý den to zkouším bez nich ale pak si stejně ten uklidňovak vzít musím je to šílené mě to udělal covid a strach o mamku a taťku prostě dlouhá trať… Jste hodná a děkuji vám za radu k psychoteraputovi jsem objednán 30 dubna a k prychatrovi 7 května ten mi píše furt jen antidepresiva a ja je zatím neberu zkoušim to jen s ataraxem asi jsem nezodpovědný ale prostě jsem mladý a bojim se chci jednou hezký život a nebaví mě to… Poslední dobou nemam na nic chuť jen bych ležel v posteli… Mě ani nevadí ty výkyvy a pod vadí mi to ranní klepání těla a panika :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
24.4.21 11:10

@Radimek1996 pokud ti psychiatr napsal antidepresiva, asi měl důvod. Začni je brát podle předpisu. Chvíli potrvá, než začnou účinkovat, ze začátku se může stav i lehce zhoršit. Ale je důležité je brát pravidelně, nevysazovat, nevynechávat. Jsou to léky pro běh na dlouhou trať. Ber to tak, že teď se začneš léčit léky a terapií a až ti bude líp, postupně léky zase vysadíš (pomalu, pod dohledem lékaře). Nikdo neříká, že budeš ty léky brát do konce života. Budeš je brát tak dlouho, jak bude třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.4.21 11:29

@Murka Moc děkuji za radu :oops: :oops: jsem moc zbabělý a to je ono zkusím ještě počkat na jedno vyšetření a začnu je určitě brát jste moc hodná a opravdu velké díky :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat