Harmonelo sirupy (probiotika)

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
14.4.21 20:40

harmonelo sirupy (probiotika)

Zdravím, máte nějaké zkušenosti s Harmonelo sirupy? Připadá mi, že se s tím teď roztrhl pytel :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
169
14.4.21 20:50

Přijde mi to podobné MLM jako Tiande a jiné. Nevyvolává to ve mě důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 20:59

MLM, nic jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
11
15.4.21 09:11

názor

Nezlobte se, ale myslím, že tazatel se ptal na spíš na účinky a ne na MLM. Samozřejmě si můžete vytvořit svoji „síť“, ale taky nemusíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.21 18:28

Určitě jenom pozitivní! Právě rozhodli jsme se vyzkoušet a a už užíváme pravidelně přes půl roku! :srdce: Pomohlo i s akné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
24.10.21 16:50

Ahoj, moje mamka užívá a nemůže si to vynachválit. Takže asi funguje, já mám první den probiotika a prebiotika, takže zatím nemohu nic říct. Ale mamka je opravdu hodně nadšená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.11.21 21:19

Já mohu za sebe harmonelo jen doporučit. Užívám 2. měsíc a vyřešilo to můj několikaletý problém s akné. Jinak spousta recenzí je všude na instragramu, včetně ekzému. Přikládám a plus moje pleť před a po užívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.1.22 17:57

Zdravím maminky…už jsem to v jedné diskuzi psala, tak jen zkopiruji jak jsme meli harmonelo a ekzem u mimi. A mamka si chválila slim (na hubnutí, trpěla na zavodnovani a nafukování břicha-to byl u ji extrem i o 10 cm za týden) a fialovy probio pri bolesti žaludku.. ja nedam dopustit na CBD (pri mateřské super na nervy).. :)..vyzkoušejte.. stoji to za to.

"""U nas to bylo tak…z ničeho nic najednou byla mala od hlavy až po paticky jak kdyby ji vzal nekdo šmirgl papírem.. strasny. Byla jen kojena, byli ji ca 4.mesice… vyzkoušeli jsme vsechno..včetně brutální diety, kdy jsem nejedla opravdu skoro nic (na druhou stranu 8kg za 2tydny zhubnout bylo fajn)..nic ale nepomahalo..mazala jsem jak vztekla.. zkončili jsme na kortikoidech (chtě nechtě)..a nakonec i s ATB :( :,(
Bylo to strašný obdobi… byla jsem zoufalá..unavená..frustrovana a naštvaná (protože jsem ji nevedela jak pomoci) Mala se drapala..v noci se budila (a to spala od 2.tydne celou noc a byla zlate miminko)..neustále jsme byli na fenistilu…bylo to strašný a nic nepomahalo. Po pul roce se to preci jen zlepšilo ale žádný zázrak (spis jsme si i zvykli) a k tomu ruzne přicházeli i průjmy… stravu jsem hlidala a nic špatného jsme nejedli…(meli jsme i krevní testy s rozbory a alergiemi).

Jednou mamka prisla s harmonelem..byla nadšená a já dost skepticka..k vánocům jsem kazdopadne dostala 2lahvicky..CBD (cerna) na nervy pro me, a Lacto (bila) pro mimi a za 4dny ustali průjmy.. Mala se krásně rozjedla (nechtěla nic než kojit) a za 2tydny bylo po ekzému…
Vsechno se zlepšilo.. nechali jsme ji udělat i mikrobiologicky test (který harmonelo nabizi) a jsem nadšená… kupujeme ted cela rodina..
Moc moc doporučuji..

Edit adminem: smazán kód

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.2.22 10:40

Pokud se pokusím účinky porovnat s jinými (vícekulturními) probiotickými přípravky, tak nevidím zásadní rozdíl. Snad jen v ceně. Zdá se, že účinky tam subjektivně jsou, ale nemohu říci, že výrazně lepší, než u srovnatelných výrobků. Podruhé to asi nekoupím, ale ještě počkám, zda se něco nezmění při dlouhodobém užívání. Zatím poměr cena-výkon spíše lehce negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.22 16:13

Harmonelo CBD

Ahoj, obnovuji diskuzi kdo užívá a je s tímto produktem spokojený mám novou láhev dnes jen odzkoušeno 10 ml ta chuť mi je opravdu protivná nebudu to užívat kdo by měl zájem z Ústeckého kraje napište mi zprávu a můžeme se domluvit na ceně i předání můj email **** :dance:

edit adminem - e-mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.3.22 22:07

Harmonelo

Ahoj všichni. Za nás harmonelo je super. Pomáhá nám při ekzému, spíš už žádný nemáme. A to jsem ráda. Malá, dvouleta, trpěla půl roku a to měla hodně až do krve. Teď zaklepat, není nic, jen někdy něco malého vyskočí. Já užívám na redukci váhy a cítím se každý dnem lepší ale beru to teprve druhý tyden a můj manžel a moje maminka taky užívají, ale nebudu vám tady psát všechny naše problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
18.3.22 21:39

Já si ho koupila na doporučení kamarádky..potřebovala jsem zhubnout po porodu..mám ten Slim a opravdu to pomáhá… a ano, mám i něco z prodeje, protože 2 kamarádky si objednaly, když viděly moje výsledky. Nesla jsem do toho s tím, ze chci vydělat, ale zhubnout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.22 01:09

Harmonelo

Dobrý den,
okolo Harmonela jsem dlouho kroužila a odolávala. Asi cca půl roku mi trvalo než jsem ho vyzkoušela. chtěla jsem ho vyzkoušet na mé problémy s břichem a mojí hlavou :-D ( dvě děti) několik let mám problém se zažíváním, břicho se mi nafoukne a já jsem totálně odrovnaná třeba na dvě hodiny, musím si lehnout a počkat až to odezní. Před měsícem jsem začala užívat tyto harmonelika jak tomu říkám a mám v bříšku jako v pokojíčku. Abych upřesnila tu hlavu :) prostě nervy v pr…, kdo má děti a střídavou péči možná ví o čem mluvím :D tak jsem nasadila rovnou čtyři lahvičky a to probio, lacto, cbd, flexi. Můj dvouletý syn měl problém s ekzémem, který se mu dělal na nožičkách. Probio a flexi a ekzém se vytratil a zatim se neobjevil. Za mě a moje děti určitě doporučuji vyzkoušet. Hned jsem se zaregistrovala, abych měla lahvičky levnější a s mým nadšením došlo na doporučování ostatním, s tím začínají přicházet další super zpětné vazby.
Je to dobrý produkt, český produkt s obrovskejma kapacitama v zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.22 11:21

Harmonelo

Všem přeji dobré dopoledne a krásné svátky velikonoční.
Ano, i já mám zkušenosti se sirupy Harmonelo.
Začínala jsem v lednu u sebe s Probiem, potřebovala srovnat střeva. Výsledky se dostavily.
Tak se do toho zapojil přítel, dcera, kamarádi.
Ano, je to o vyzkoušení.
Nečekejte výsledky ze dne na den. Každý člověk je jiný, na každého působí probiotika a prebiotika jinak.
A cena?
Někomu se zdá hodně vysoká, ano, prodejní cena jedné lahvičky je 1 250 Kč, ale můžete se dostat na cenu 750 Kč. A to si myslím, že už je opravdu „slušná“ cena. Když Vám obsah vydrží minimálně měsíc 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.22 20:59

Já bych jen chtěla podotknout, že ať už se kdokoli rozhodne užívat, či neužívat tyto doplňky (recenzí je kupa, určitě každý dokáže objektivně zvážit pro i případná proti), berte prosím v potaz informaci, že jde „o doplněk stravy, který není vhodný pro těhotné či kojící ženy a pro děti do 3 let“, jak přímo uvádí výrobce. Všechny sirupy, ať už Vás bude kdokoli jakkoli přesvědčovat o případné „neškodnosti a ozkoušení na tisícovce spokojených zákaznic“, obsahují sorban draselný a benzoan sodný, což jsou látky, které mají prokázaný negativní účinek na střevní mikrobiom a při nadužívání může dojít opravdu k vážným komplikacím (ať už k potratu, nebo ke kolikám u dětí atd.).

Osobně bych navíc sirupy nedoporučila (právě vzhledem k těmto látkám) lidem, kteří mají problémy s trávením, a některé dostupné recenze mě až děsí - minimálně to chce řádně popátrat předem, nebo se poradit s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat