Antigenní a pcr test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 14:33

Antigenní a pcr test

Dobrý den

Dělala jsem si doma tabulkový antigenní test vyšel slabo pozitivně, na druhý den jsem šla do laboratoře zase na antigenní test a ten vyšel negativně. Mam příznaky covidu, a tak mě doktorka poslala na pcr který jsem absolvovala ráno.
Chci se zeptat, jestli měl někdo stejnou situaci s testami že mu třeba antigenní test vyšel pozitivne a pcr negativně. Děkuji

A ještě otazka, za jak dlouho Vám přišel vysledek pcr testu když jste šli na zádanku od lékaře? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1122
20.10.21 14:34

Stalo se kolegovi. Antigen pozitivní, PCR negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
20.10.21 14:49
@Anonymní píše:
Dobrý den

Dělala jsem si doma tabulkový antigenní test vyšel slabo pozitivně, na druhý den jsem šla do laboratoře zase na antigenní test a ten vyšel negativně. Mam příznaky covidu, a tak mě doktorka poslala na pcr který jsem absolvovala ráno.
Chci se zeptat, jestli měl někdo stejnou situaci s testami že mu třeba antigenní test vyšel pozitivne a pcr negativně. Děkuji

A ještě otazka, za jak dlouho Vám přišel vysledek pcr testu když jste šli na zádanku od lékaře? Děkuji

Antigen pozitivní, pcr negativní a chlap obráceně. Antigen měl negativní, pcr pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79419
20.10.21 15:04

Jelikož ti jeden z antigennu vysel pozitivne a mas priznaky, tak je tost pravdepodobne, ze i pcr bude pozitivni.
A výsledey pcr jsme meli asi po 25 hodinach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 15:41

@j.a.n.i1 antigen takhle vypadal, no uvidíme mám z toho strach protože mi není moc dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
26138
20.10.21 16:02

Celkem často se to stává. Na zadanku sme měli výsledek pcr za 6 hodin, ale záleží na vytíženosti toho odberoveho místa, mají na to max 48 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 23:53

Jak dlouho PCR zachytí nákazu

Prosím jak dlouho od případné nákazy covidem to detekuje PCR test? Pokud jsem měla jeden z příznaků covidu a po týdnu jsem byla na antigenu který vyšel negativní a když opět po týdnu od antigenu půjdu na PCR test (tj.2 týdny, je možné že by mohl stále ještě případnou nákazu zachytit? Případně jak dlouho tu nákazu zjistí?

• Citovat
  • Nahlásit
79419
23.10.21 07:26

Ne, po 14 dnech uz PCR test nic nezachyti… Jo, tu a tam se vyjimka najde, ale standardne ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat