Dneska blázním.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 07:24

Dneska blázním.

Dobrý den beru antikoncepci normálně v 6 ráno. Vstávám v 5:30. Dneska jsem ale dost bláznila a vím, že jsem vzala plato do ruky a vydávala jsem ho. Ale teď ten problém. Nejsem si jistá jestli nikam nespadl a nevím jestli jsem si ho vzala. Teď z toho blázním nevím co mám dělat. Cítila jsem něco v krku, ale šílím. Prosím moc o radu. Poslední sex byl včera s kondomem :oops: děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39216
20.10.21 07:26

Zapomněla jsi napsat jméno a adresu. Kam máme přijít hledat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
20.10.21 07:29
@Anonymní píše:
Dobrý den beru antikoncepci normálně v 6 ráno. Vstávám v 5:30. Dneska jsem ale dost bláznila a vím, že jsem vzala plato do ruky a vydávala jsem ho. Ale teď ten problém. Nejsem si jistá jestli nikam nespadl a nevím jestli jsem si ho vzala. Teď z toho blázním nevím co mám dělat. Cítila jsem něco v krku, ale šílím. Prosím moc o radu. Poslední sex byl včera s kondomem :oops: děkuji

Už zase? Tak až příjdeš domů tak se podíváš na plato jestli si si ho vzala a když ne tak si ho vezmeš později no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 07:36

@JancaS84 plato mám vždy svou sebou a ten prášek se pryč. A jsem zmatená jestli jsem ho vzala nebo spadl :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 07:41

@JancaS84 omluvám se, jak píšu. Jsem opravdu zmatená

• Citovat
  • Nahlásit
2563
20.10.21 07:42

Tak aspoň, že nemáš průjem :mrgreen: do dalšího plata pro jistotu užívej i jinou formu ochrany, ale je hodně málo pravděpodobný, že bys z toho otěhotněla, nějakou hladinku léků v sobě máš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
20.10.21 07:47
@Anonymní píše:
Dobrý den beru antikoncepci normálně v 6 ráno. Vstávám v 5:30. Dneska jsem ale dost bláznila a vím, že jsem vzala plato do ruky a vydávala jsem ho. Ale teď ten problém. Nejsem si jistá jestli nikam nespadl a nevím jestli jsem si ho vzala. Teď z toho blázním nevím co mám dělat. Cítila jsem něco v krku, ale šílím. Prosím moc o radu. Poslední sex byl včera s kondomem :oops: děkuji

Pokud bys sex s kondomem a dnes sis nevzala možná prášek, nic se nestane. Jestli takhle ve snách polykáš prášky, pořiď si Mirenu. Nebudeš muset 5 let na to myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:00

@Russet myslíte že bych si toho všimla? Já něco cítila v krku, ale fakt si nejsem jistá. Teď je to přesně týden co nové plato beru.

• Citovat
  • Nahlásit
23074
20.10.21 08:02
@Anonymní píše:

Omg. :zed:
To chce jistého lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
20.10.21 08:03
@Anonymní píše:
@Russet myslíte že bych si toho všimla? Já něco cítila v krku, ale fakt si nejsem jistá. Teď je to přesně týden co nové plato beru.

Běž trollit jinam. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 08:05

@topazio já nikoho netrollim.

• Citovat
  • Nahlásit
23074
20.10.21 08:05
@Anonymní píše:
@topazio já nikoho netrollim.

Tak navštiv jistého lékaře. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79416
20.10.21 08:08
@Anonymní píše:
@JancaS84 plato mám vždy svou sebou a ten prášek se pryč. A jsem zmatená jestli jsem ho vzala nebo spadl :oops:

Doporučuju přestat brát HA a místo toho navštívit psychiatra… nebo přestat brát HA a nesexovat, evidetně to na tebe má dost devastující vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79416
20.10.21 08:09
@topazio píše:
Tak navštiv jistého lékaře. :zed:

Neblbni, musíš ji napsat kterého… jinak bude volat na gyndu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074