Antikoncepce Diane 35

461
20.2.07 14:08

Antikoncepce Diane 35

Máte někdo zkušenosti s touto antikoncepcí? Zlepšila se vám po ní pleť? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6200
20.2.07 14:21

Ahoj,

já jsem tuhle antikoncepci dostala právě kvůli zlepšení pleti a moc mi vyhovovala, viditelné zlepšení u mě bylo do 1 měsíce, úplné vylepšení pak po 3 měsících užívání. Zůstala jsem pak u stejné značky a pokud by se mi problémy s pletí vrátily až přestanu kojit, ráda se k ní zase vrátím :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
20.2.07 14:28

bonanza
mám dlouholetou zkušenost s Diane 35. cca 7let.Mohu ti ji vřele doporučit.Neměla jsem s ní žádné problémy,plet se mi velmi zlepšila do třech měsíců a po celou dobu braní antik. jsem problémy ani neměla.Jen optarně,většinou tento druh antik. podporuje příbytek na váze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.2.07 14:28

Hmmm, mně se moje zbídačená pleť zlepšila po dvou měsících asi na dobu 3 měsíců a pak akne přišlo znova. Na dalších 12 let. Teď se léčím na kožním speciálními krémy s kyselinami a to opravdu pomáhá. Jinak bych řekla, že na pleť se v dnešní době daleko lepší pilulka (HA) Jeanine. Nepřibírá se po ní, nezadržuje se voda v těle.....po Diane jsem měla navíc prsa jak dva velké balóny, po Jeanine jsem v pohodě. No ale zase ta cena…!!!
Radka

• Citovat
  • Nahlásit
572
20.2.07 14:49

můžu jen chválit, fakt se mi zlepšila pleť, brala jsem jen tuhle antikoncepci, bez problémů, spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
20.2.07 14:59
kocicka111 píše:
Hmmm, mně se moje zbídačená pleť zlepšila po dvou měsících asi na dobu 3 měsíců a pak akne přišlo znova. Na dalších 12 let. Teď se léčím na kožním speciálními krémy s kyselinami a to opravdu pomáhá. Jinak bych řekla, že na pleť se v dnešní době daleko lepší pilulka (HA) Jeanine. Nepřibírá se po ní, nezadržuje se voda v těle.....po Diane jsem měla navíc prsa jak dva velké balóny, po Jeanine jsem v pohodě. No ale zase ta cena…!!!
Radka

Radko, je to opravdu Jeanine? Neni to nahodou Yadine? Protoze Yadine jsem brala a prave ma mit ty same ucinky jako tebou zminovana antiko.
Jinak Yadine stoji cca 850,– takze i tou cenou by to odpovidalo. Hanka

• Citovat
  • Nahlásit
967
20.2.07 15:03

po nějaké době zlepšení, ale asi se po ní fakt nabírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TAPTINKA
20.2.07 15:19

Diane 35

Ahoj, já beru Diane 35 asi tři roky, nikdy jsem velké (ťuk ťuk) problémy s pletí neměla, ale dostala jsem ji na ni, protože jsem předtím měla antikoncepci po které se mi dost zhoršila. Za celou dobu jsem nepřibrala - tedy přibrala, ale nepřikláním to antikoncepci. Jinak jsem v pohodě, žádné vedlejší účinky, maximální spokojenost.

Co se týče přibírání většina lékařů Ti řekne že to je „pověra“. I když můžu říct, že mně, po první antikoncepci (harmonet ???) vyrostla prsa. Nebo také pověra ??? ;o)

Navíc cenově (od 180 Kč výš - dle lékárny) to je také ta z dostupnějších..

• Citovat
  • Nahlásit
967
20.2.07 15:42

Harmonet jsem před lety brala, byl super, kdykoli jsem zhubla, pak perfektně otěhotněla… Diane mám z léčebných účinků, to už tak nechválím, ale hlavně ať pomůže, pak se ho ráda zbavím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
20.2.07 20:05

Ahoj, já jsem slyšela, že Diane patří dnes již k trochu zastaralým práškům. Stále se vyvíjejí nové.. tak asi proto. Já brala před otěhotněním Jeanine a byla jsem s ní naprosto spokojená, žádné vedl. účinky a pleť pěkná. Stojí sice asi 720,–Kč na 3 měsíce, ale zase jsem ušetřila za tampóny a vložky, protože má menstruace byla v podstatě jednodenní špinění :P , což považuju taky za docela velkou výhodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13114
20.2.07 22:25

Ahojky, tak jsem asi jediná u které Diane na plet nezabrala, brala jsem ji asi rok a půl a žádné výrazné zlepšení, spíš jsem začala mít problémy se záněty, proto mi ji také dr. vy:,–(ila. Plet se mi zlepšila až těhotenstvím a musím zaklepat plet mám ted jako před pubertou. PS: Harmonet jsem zkusila taky, také mi vyrostla prsa, ale i s břichem a zadkem :( , přibrala jsem po ní celkově. Měla jsem po ní hroznou chut na jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.3.07 19:28

Ahojky, u mě také po Diane žádný zázrak nenastal,ale asi to je tím, že mám hodně rozházené hormony a snaží se je srovnat vším možným. Teď mám Jeanine, beru ji 3 měsíce v kuse, pak pauza a plěť furt nic.. Jinak jsem slyšela, že obě mají stejné množstvý hormonů a jsou takřka totožné, tak nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
31.5.07 15:03

Tak to budu asi exot…změnili mi z léčebných důvodů prášky na Diane a nejenže se pleť nezlepšila, ale dokonce mě postihla i tromboza. Nechci nikoho strašit, ale bylo to díky této antikoncepci…hrobníkovi jsem utekla, to je důležitý :-) zdravím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TAPTINKA
10.1.11 21:09

tak já bych si ho vzala, pokud tu není jiná zájemkyně.. aktuálně řeším že nutně potřebuju a dr. nedá bez prohlídky, kam se min. měsíc nedostanu :nevim: v praze pracuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
janaškrlová
9.4.11 16:36

diane 35

ahoj i já beru HE diane 35 přes bazar jsem si koupila od jedné paní dvě plata tablety jsou stejné tedy vypadají stejně jen platička jsou popsaná anglicky tak mám strach zda je mám užívat,nemáte s tím někdo zkušenost? paní mi psala že je zakoupila v lékárně v praze,,,díky za odpovědi :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat