Antikoncepce Chloe - zkušenosti

39
28.1.07 22:19

antikoncepce Chloe

Ahoj holky,
Nemáte někdo zkušenost s antikoncepcí Chloe?
Díky za odpovědi Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

914
29.1.07 08:48

Mám ji teď druhý měsíc a v pohodě. Je to česká varianta k DIANE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
29.1.07 09:36

Ahoj,
tuto antikoncepci beru již 6 měsíců, a jsem s ní spokojená, sice jsem ze začátku trochu špinila, ale to je podle příbalového letáčku normální, ale teď už je to v klidu.Ahoj Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
29.1.07 15:25

Ahoj holky,
Díky za odpovědi. Jen jsem se ještě chtěla zeptat, zda a za jak dlouho vám Chloe pomohla, vypadávání vlasů, pleť atd.
Díky Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.1.07 15:32

Já s Chloe nemám dobrou zkušenost, ale to je individuální, asi mi nesedla, narozdíl od Diane35. Hodně jsem zadržovala vodu, měla jsem oteklé celé nohy.

Lila

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.1.07 12:42

Re: antikoncepce Chloe

Ahoj, já mám zkušenost dobrou. Beru Chloe rok a zatím v pohodě. Pleť se mi spravila po měsíci a padání vlasů po třech měsících. :P Mám jediný problem a to je, že zapomínam si ten prášek vzít. :x Takže najíždím na tělísko…

• Nahlásit
  • Citovat
39
31.1.07 21:19

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda jste holky neměly problémy s váhou a migrény. Na netu jsem o tom něco hledala a stěžovaly si právě na to.
Díky Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
16.6.07 22:11

Ahoj všem,

Chloe jsem brala pěkných pár let a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Hezká pleť, utlumily se menstruační bolesti, můžu doporučit…

Enterka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16491
1.2.09 22:45

Ahoj holky, já chloe brala taky a hodně jsem po ní přibrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.09 16:29

Chloe

já brala chloe 28 hned po porodu az do tedka to je rok a 2 mesice, doktor mi ji nasadil kvuli vypadávání vlasům a pomohlo to sice az po 3tím platíčku ale jo… Klára s Adélkou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
llorelaj
15.12.09 08:58

já sem ji brala rok a půl a byla sem strašně spokojená je to nejlepší antikoncepce co sem zatim měla bohužel jsem ji vyměnila za bellaru která mi vůbec nevyhovovala ale ted mám stodette a to je taky v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
3910
15.12.09 12:14

Ahoj,

Příspěvek upraven 12.12.11 v 16:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
llorelaj
15.12.09 13:35

normálně si ten prášek vem jako obvykle vůbec nemusíš vynechávat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.5.10 10:15

ahojky devčátka, měla bych dotaz! před 3 týdny jsem začala brát antikoncepci chloe a furt mě strašně bolí prsa v noci když se otočím na bok tak mě ta bolest zbudí!! než jsem jí začala brát tak jsem měla 4 dny spoždenou ms. a pátej den jsem začala špinit tak jsem si hned vzala 1 tabletku a celou dobu jsem špinila!krev žádná! před ha jsem se nechránila a měla jsem normálni nechránění styk, chtěli jsme mimčo! tak mám ted strach jestli to nemuže bejt těhu nebo to dělá ta antikoncepce! děkuju za vaše zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
Dančaaaaa
18.5.10 15:38

Ahoj. :) Když si přečteš příbalový leták, tak u č 6 jsou nežádoucí účinky :) Hned jako první máš napětí v prsou, bolest, zvětšení a sekrece :) To je co se prsou týče… :) Víc Ti poradit nemohu, sama beru chloe zatím jenom 10 dní :) Mimochodem bolest v prsou mám též, takže si myslim, že to bude antikoncepcí, ale zatím mi to nijak nepřekáží :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama