Antikoncepce Ella One

3.5.20 16:55

Antikoncepce Ella One

Dobrý den, před dvěma měsíci jsem si vzala nouzovou antikoncepci Ella One, MS kterou mám obvykle po 26 d jsem dostala až po 35 Dnech a velké bolesti k tomu. Myslela jsem že další cyklus se to už srovná, ale nic, dnes jsem už 38 DC a menstruace nikde! Těhotná nejsem. Dělala jsem už několik testů. Stalo se to již někomu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
3.5.20 17:38

Stalo se mi to s postinorem - svedla bych to na rozházené hormony, mně menstruace tehdy dorazila až skoro po třech měsících (nějaký 85DC) - nějak mě to netrapilo, takže tehdy jsem ani nesla za doktorkou, i ona mi pak říkala, že by mi maximálně píchla vyvolavacku, ale že ono si tělo poradi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 18:02
@Malaika1234 píše:
Stalo se mi to s postinorem - svedla bych to na rozházené hormony, mně menstruace tehdy dorazila až skoro po třech měsících (nějaký 85DC) - nějak mě to netrapilo, takže tehdy jsem ani nesla za doktorkou, i ona mi pak říkala, že by mi maximálně píchla vyvolavacku, ale že ono si tělo poradi :D

Děkuji moc za reakci. Mě to teda pěkně rozhazelo všechno včetně psychiky. A to píšou že Ella One je nehormonalni přípravek, že to jen oddaluje ovulaci. Už nikdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
4.5.20 02:07

@AlexandraSimunkova jako jo no, sice nehormonalni, ale já bych se nedivila u těchto přípravku…pokud mas testy negativní, tak těhotná nejsi, pokud te to nějak extra netrápí, že to nemáš, tak bych třeba pockala, dokud to neprijde nebo si pak zajdi za doktorkou, pokud by te to trápilo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat