Průjem několikrát za měsíc

609
3.5.20 11:03

Průjem několikrát za měsíc

Zdravím a jdu si pro radu. Během dubna se mi stalo, že jsem měla průjem. Trval den, šla jsem třeba 3× během dne. Vždy jsem si vzala smectu, den dva držela dietu a pak začala normálně jíst. Za 14 dní - mastný oběd a opět průjem. Teď jsem měla chvilku pokoj a tento týden opět. Od listopadu jsem brala troje atb. Naposledy začátek března 9 tobolek azytromycinu. Vždy u toho probiotika. Do toho čekám na urologii na výrobu autovakcíny. Od půlky března denně cvičím a prostě celkově mám více pohybu. Na močový měchýř beru přírodní preparát Profi Uro Infekt Forte. Nechce se mi opět chodit po nějakých odborných vyšetřeních - hlavně ne moc příjemných vyšetřeních. Magnezium jsem vysadila už před měsícem.
Jinak se ještě léčím se štítnou žlázou. Už jsem docela unavená ze všech těch potíží, protože to je pořád něco.
Máte někdo podobnou zkušenost?

Příspěvek upraven 03.05.20 v 11:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

462
3.5.20 11:35

Nechci se vás nějak dotknout, ale za mě se moc pozorujete. Já to mám takhle celkem běžně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
3.5.20 11:43

@Jagwa Vůbec jste se mě nedotkla. :) A doufám, že máte pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
3.5.20 11:58

Taky se mi to stává…při mastnejsich jídlech pravidelněji. Třikrát za den, bez bolesti a ne týden v kuse, to podle mě není žádný „nemocný“ průjem ;)
Jinak obecne, pokud by to bylo něco nemocného, tak dvoudenní dieta nezabere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19923
3.5.20 12:05

3× za den se nebere jako průjem. Kdyby to bylo každý den, je to jiné. Ale třikrát do měsíce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
3.5.20 12:52

Kdybych se hlídala jako ty, tak už se z toho zblázním. Já mám průjem po každém mastném, kořeněném či smetanovém jídle… takže tak jednou týdně… doběhnu si dvakrát na záchod a je klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama