Antikoncepce Evellien

3347
18.1.14 17:32

antikoncepce Evellien

Zdravím.
Jsem čerstve po šestinedělí a muj dr. mi předepsal tuto antikoncepci ( Evellien ) a dal mi jedno platíčko, co mu vrátila pacientka. Nemám tedy příbalový leták. Neužíváte některá. Zajímalo by mě po jaké dobe užívání funguje a zda je tam napsáno něco v souvislosti s kojením. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
rebeccca
18.1.14 17:35

Určitě je na netu, zkus pohledat :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3347
18.1.14 17:36

@rebeccca kdyz ja lezu přes mobil a to je hrozný!! Proto se ptám touto cestou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rebeccca
18.1.14 17:37

@Vrtul oki jsem to našla tak se ti podívám

• Citovat
  • Nahlásit
rebeccca
18.1.14 17:40

Kojení
Přípravek Evellien lze užívat v období kojení. Evellien neovlivňuje tvorbu mléka nebo jeho kvalitu. Nicméně malé množství účinné látky přípravku Evellien přechází do mateřského mléka.
Zdraví kojených dětí, jejichž matky užívaly přípravek Evellien, bylo sledováno až do jejich věku 2,5 roku. Nebyl shledán vliv na růst a vývoj dětí.
Pokud kojíte a chcete užívat přípravek Evellien, obraťte se na svého lékaře.

• Citovat
  • Nahlásit
rebeccca
18.1.14 17:41

Zahájení užívaní prvního balení přípravku Evellien
Pokud jste v současné době neužívala žádnou hormonální kontracepci
Počkejte na začátek menstruace. První den menstruačního krvácení si vezměte první tabletu přípravku Evellien. Žádnou další kontracepční metodu nemusíte používat. S užíváním tablet můžete začít i 2. až 5. den Vašeho cyklu, v tom případě však nezapomeňte v prvním cyklu použít ještě další metodu kontracepce (bariérovou metodu) po dobu prvních 7 dnů užívání tablet.

• Citovat
  • Nahlásit
3347
18.1.14 17:43

@rebeccca díky zlatá!! Akorát ja muzu zacit kdykoliv. Menses jeste neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rebeccca
18.1.14 17:46

@Vrtul jj tak kdykoli a 7 dní raději opatrně ať není další bejby :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3347
18.1.14 17:48

@rebeccca děkuji děkuji. No holčička by nevadila, nakonec ani kluk ale ne tak brzo!! Ještě jednou díky za tvůj čas!! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rebeccca
18.1.14 18:18

@Vrtul v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
16
28.1.14 17:07

Ahoj holky, tak dnes jsem došla od doktorky a napsala mi to stejné, máte ji již vyzkoušenou, nebo jak se vám tato ant. jeví? Já pořád nevím, jen vím, že mimi teď druhé hned nechceme. Také mám po šestinedělí a kojím. Díky Ada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.2.14 17:14

Holky, zbylo mi 1 platicko, nechcete? Ja jsem teda po porodu nebyla když jsem ji brala, ale problémy mi nedělala :) tak kdybyste třeba některá chtela jen na zkoušku, cena dohodou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.2.14 17:16

Ale co doktorka říkala, tak ze po porodu je ideální, ze nepřechází do mlika.. Mam od toho krabičku i leták

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2735
12.3.14 09:16

Já tady mám dvě platíčka, přestala jsem kojit a přešla na nizkohormonalni antikoncepci..kdyby někdo chtěl :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
5.5.14 18:06

Ahoj, taky mám jedno platíčko volné, kdyby měl někdo zájem, já Evellien vysadila, dělá mi velké problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat