Antikoncepce MINESSE.

14
27.10.05 20:04

Antikoncepce MINESSE.

Ahoj maminy, nemáte prosím některá zkušenosti s touto antikoncepcí? Doktor mi ji předepsal,nikdy jsem o ní neslyšela. Je spolehlivá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1128
29.10.05 13:48

Ahoj tak tuhle antikoncepci jsem brala před porodem a byla jsem s ní spokojená, předtím jsem brala Mersilon, ale byl na mě asi moc silný, měla jsem s ním problémy. Takže určitě neboj, mě fungoval na 100%. Lenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
29.10.05 16:43

A můžu se zeptat, kolik ti je? Mě 27let, a slyšela jsem, že prý je tato antikoncepce až pro ženy po 30, ale četla jsem na netu, že to berou i 20-leté. Tak nevím.Díky Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
29.10.05 19:40

Hmm tak o tom jsem neslyšela,teď je mi 28, já jí brala před otěhotněním tak 2 roky? možná o něco míň, tzn. že mi bylo 25. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.10.05 21:32

ja ji taky brala, bylo mi tehdy dvacet a bylo to nove v CR, ma to hodne malo hormonu, byla jsem s tim spokojena (pekne mi po tom narostla prsa), ale pak jsem zacala spinit, asi to bylo fakt slabe, takze mi doktorka napsala zas neco silnejsiho. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Barcu
3.10.11 15:17

Ahoj holky, já používám antikoncepci Minesse od svých 15 let. Až dnes v mích 19-ti letech jsem se dozvedela, že tato antikoncepce je vhodná pro ženy po 23 roku života. Tato antikoncepce neumožnuje vývyn kostí, a ty se ženě vyvýjejí do jejich 23let. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Lenka92
26.7.12 17:18

Já beru Minesse od 18, nevíte někdo, jesli se to fakt pravda s těm vývinem kostí?

• Nahlásit
  • Citovat
WWW.K
8.1.13 22:42

Vyvin kostí

Mno jsem ze zdrávky a tam nás učili že u žen růst obecně, hlavně kostí, končí okolo 19 roku myslim, určitě to bylo před 20 :), je to díky našemu estrogenu, který uzavírá růstové chrupavky, proto klucí, kteří jej nemaj rostou něak i po 20 :))

• Nahlásit
  • Citovat
matinee
19.2.13 19:44

Ahoj, měla bych takový dotaz. Máte někdo zkušenost s antikoncepcí Minesse? Doktor mi ji teď předepsal po letitém užívání Minervy, tak bych chtěla vědět, jak je spolehlivá, jestli se po ní netloustne a případně i to, jestli neznáte někoho, kdo z ní dostal trombózu. Díky za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
pro Barcuuu
15.4.13 22:07

Ahoj prosím tě a kde jsi se o tom dozvěděla, já jí taky beru už 5 let, ale ta moje doktorka mi skoro nic neřekne. Mám problém s tím že mi vynechává menstruace, někdy jen zašpiním a někdy nemám vůbec. Těhotenství jsem už vyloučila. A po dotazech jesti mám antinu měnit po 4 rokách mi řekla že tuhle můžu měnit až po 8. Opravdu je možné že by takhle škodila? Mám hroznej strach aby se mnou něco nebylo, když jí beru tak dlouho… :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
16.4.13 08:24

Ahoj holky, čtu tu různé příspěvky na tento druh antikoncepce. já mám trochu jiný dotaz. Vzhledem k tomu, že trpím většinovou nesnášenlivostí na HA je těžké mi něco předepsat. Tuto ant. mi doktor předepsal, že je šetrná a spíše pro náctky, kvůli omezenému množství hormonů. Po třičtvrtě roce mám o číslo větší prsa, větší zadek a tak… to fakt nesnášim, ale už jsem si zvykla, hlavně že mi není blbě. Co se týká cyklu…můj doktor říká, že to že jednou nebo dvakrát dorazí jen špinění, prý nevadí, že tělo asi zrovna nepotřebuje. A je fakt, že pak si to většinou vybere později :lol: Ale co mě zajímá nejvíc… začali mi strašně padat vlasy, může to být z HA? mám fakt hustý a krásný vlasy a ted koukala i kadeřnice, co se stalo… a dokonce i řasy mám jak stomy v lese :nevim:
máte někdo podobnou zkušenost? abych to řešila s lékařem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
16.4.13 08:26

@čokoládovámufinka sestře po antikoncepci taky padaly vlasy…když vysadila, po dvou letech má vlasy jako dříve, krásné a husté… žádné jiné léky nebrala, takže souvislost je jasná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.13 08:31

Vermion

Tak moc děkuji :lol: no, stejně jsem jí chtěla změnit kvůli přibírání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
12.6.20 12:27

Obnovuji diskuzi

Má někdo novou zkušenost s touto HA? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...