Antikoncepce Torri

14.11.14 11:50

Antikoncepce Torri.....

Ahojky holky…má některá z Vás zkušenosti s antikoncepcí Torri…já ji užívám od července a pořád se nemůžu zbavit občasného špinění :nevim:…díky za odpovědi 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

592
14.11.14 19:13

Užívám ji také od března nebo dubna. Problémy jako špinění nemám. Snáším jí dobře, jen libido nic moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.14 20:45

Tak to docela závidím…já ač jím opravdu pravidelně, tak prostě jeden týden…prostě blbý…teď mi doktor doporučil užívat, ještě askorutin…tak uvidím…a to libidlo, také nic moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.14 14:42

Já uživám necelé dva týdny a už 3. den krvácím, jsem zvědavá, jak dlouho a jestli se to časem ustálí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
4.12.14 23:08

Jak pokračujete? Já Torri musela vysadit kvůli silnému neustávajícímu krvácení. Tak teď nevím, zda zkusit ještě jinou značku antikoncepce, když složení je stejné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.14 20:41

I já Torri vysadila, už jsem na to neměla sílu…mám teď jinou antikoncepci…tak uvidím ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
7.12.14 22:01

@beruska4416 A jakou teď máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.14 08:09

Lunafem…brala jsem ho už předtím Torri a byla jsem spokojená, tak uvidím teď…dneska začínám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.14 08:09

@Renčula0 Lunafem…brala jsem ho už předtím Torri a byla jsem spokojená, tak uvidím teď…dneska začínám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.15 14:30

Tak já už Torri vysadila, mentstruace byla 3 týdny v kuse. Bohužel jsem musela přestat i odsávat MM, takže se to vyřešilo za mě a hned jsem najela na klasickou antiko Sylviane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11202
2.5.15 10:35

:mavam:
prosím vás začala jsem před měsícem užívat antikoncepci Torri…včera jsem začala brát s nového platíčka a myslela si že dostanu MS měli jste to hned pravidelně a nebo ne děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
2.5.15 21:15

@Kebinka tahle antina se bere v kuse a zabranuje uvolneni vajicek takze na ni menstruaci nedostanes to by jsi musela brat antinu kde delas tydeni pauzy po kazdem dobrani platicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11202
3.5.15 08:22

@Romčís
ježíš moc děkuji to mě teda nenapadlo :oops: a já tu stresuji že jsem to nedostala a vyhrožovala manželovi že ho uškrtím jestli jsem znova těhotná :mrgreen: tak to se mi ulevilo a už můžu fungovat zase normálně a né ve stresu od pátku jsem byla velká hromada nervů :zed: děkuji moc a omlouvám se že jsem takovej truhlík a nevěděla jsem to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
3.5.15 10:19

@Kebinka ja ji brala pet mesicu a neotehotnela jsem :mrgreen: ted v dubnu jsem ji vysadila nesedi mi a jinou nemuzu..ale to nevadi ze jsi nevedela ted uz vis :dance: jinak ja na ni krvacela nebo spinila snad porad a ted mam konecne klid :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11202
4.5.15 18:53

@Romčís
já právě nešpiním ani nekrvácím a fakt jsem měla strach že jsem zase v tom…ale doberu ji a uvidíme já také moc antiko nemůžu kvůli žilám a nohám takže nevím no ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama