Antikoncepční tělísko při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 10:17
Antikoncepční tělísko při kojení

Ahoj všechny maminky…Chtěla bych se zeptat…Jaký druh tělíska je vhodný nebo snad nejlepší během kojení? A cena? Pro mě sice není nějak zvlášť důležitá, ale jen tak orientačně…Hlavně aby to bylo bezpečné a neuškodilo mimi. Děkuji za případné informace…

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Fifi2
Kecalka 377 příspěvků 04.12.18 10:39

Já mám nehormonalni tělísko za 1200 kc. :nevim: měla jsem vyhlídlou kulicku za 4500 Kč ale pan doktor říkal, že to funguje stejně a výrobci jen tahají peníze. Hormony to nemá, kojim a nemám problém.

Příspěvek upraven 04.12.18 v 10:40

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 10:40

Ja si nechala dat hned po sestinedeli Mirenu a kojila deset mesicu ;) teliska jsou obecne vhodna pri kojeni :) a cena uz si moc nepamtuji,ale myslim,ze neco kolem peti tisic a je to na pet let ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:43

@Twixinka No…O té už jsem něco málo slyšela…Přes tabletky jsem otěhotněla, tak už tomu moc nevěřím…Nakonec jsem šťastná, že je malá na světě, ale v nejbližší době další mimi nechci…A přerušované milování nebo milování s kondomem prostě není ono :lol:

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 11:57
@Anonymní píše:
@Twixinka No…O té už jsem něco málo slyšela…Přes tabletky jsem otěhotněla, tak už tomu moc nevěřím…Nakonec jsem šťastná, že je malá na světě, ale v nejbližší době další mimi nechci…A přerušované milování nebo milování s kondomem prostě není ono :lol:

já mám už druhou, takže opravdu mohu jen doporučit ;) první jsem měla něco přes čtyři roky, ne z důvodu, že by bylo něco v nepořádku, ale plánovali jsme mimčo :) teď mám druhou, vlastně už víc jak rok a fakt jsem spokojená :) jinak u mě to bylo jediná možnost antikoncepce, tabletky a jiné hormonální srágory nemůžu a na latex jsem alergická :nevim: Mirena má sice taky hormon, ale uvolňuje se jen lokálně a když mi ji doporučila hematoložka i gynekoložka, tak snad vědí, co říkají :)

nozu
Extra třída :D 12797 příspěvků 04.12.18 19:07

já taky hlasuji pro Mirenu, ekvivalentem je Levosert. cena se většinou pohybuje kolem 5 - 6 tisíc a vydrží 5 let.

Váš příspěvek
Reklama