Antirefluxní mléko - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidušk
Stálice 82 příspěvků 21.11.18 19:31
Antirefluxni mleko

Ahoj holky

Mam prosbu, dnes nám pediatr řekl že mám málemu dávat Hipp antirefluxni mléko jsou mu 4 měsíce, máte s tím nějaké zkušenosti

Dekuji

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 21.11.18 20:03

Je hustejsi, nez obycejne, takze to chce vetsinou vetsi dirku v savicce. Predpokladam, ze mas blici mimco, jinak by ti to doktor nedoporucil. My mame od sunaru a spokojenost :pankac: holce bude 11M a jakekoliv jine UM do dnes zvraci. Pritom caj a vodu udrzi normalne :nevim:

Baruunečka
Kecalka 137 příspěvků 21.11.18 20:32

@Lidušk
Taky mi ho mala pila, ten Hipp AR a bylo okamžitě po zvracení. Myslim, ze 7 minut se nechavalo stat a mezitím houstlo. Ale vetsi dirku v savicce jsme neměli ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >