Můžu mít zánět prsu, když to nebolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Čekatelka93
Stálice 69 příspěvků 20.11.18 06:53
Zánět prsu? Bez bolestí prsou?

Ahojky holky, chci se zeptat, mam chlapečka dneska mu je 7 týdnů. Kojim ho. No a já mám od čtvrtka horečky, nejvíc večer to to vyletí až na 39. Příznaky chřipky nemám. Včera se mi udělal na prsu červený flek. Prsa my vůbec neboli. Akorad jsem měla jeden den problém s kojením že se mi tu prsa vůbec nechtěli nalít. Přitom jsem hodně pila i jedla. Co myslíte může se jednat o zánět prsu? Když mi prsa nebolí? A mohla bych díky té horečce přijít o mléko? Beru paralen 2× denně. Děkuji za odpovědi.

Přečtěte si článek: Zánět prsu při kojení: Chladit a k lékaři

Reakce:
P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 20.11.18 08:53

Může to být, pokud máš teplotu. Zkusila bych na to červené místo dát studený obklad a nebo třeba tvaroh. Mně taky teplota vyskočila a prsa mě moc nebolela. O mléko přijít nemůžeš, pokud budeš normálně kojit. A kdyby tě prso bolelo, tak je potřeba odstříkávat. Kdyby se tě držela teplota a nepřecházelo to, tak si dojdi k doktorovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >