Aplikace lítačka a kontrola

Anonymní
6.10.22 22:19

Aplikace lítačka a kontrola

Holky, kluci byla dítě mi dovršilo 3 let a já musím začít platit jízdné v MHD v Praze. Dříve jsem měla kartu litacku, ale protože jsem byla líná dojít si ji nabít někam k okénku, tak jsem si chytře stáhla tolik doporučovanou aplikaci litacka a koupila si roční kupon. Nina teď nevím - jak probíhá kontrola? Žádný QR kód nemám ani v apce nic takového nevidím. Jak se prokazu platným jízdním dokladem? Díky za rady :lol: :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
788
6.10.22 22:26

Já to nemám, ale ptala jsem se syna a prý tam je QR kód.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.22 22:28
@ida007 píše:
Já to nemám, ale ptala jsem se syna a prý tam je QR kód.

Díky, takže někde v aplikaci mám hledat QR kód? :think: hm tak jdu hledat. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
18724
6.10.22 22:40
@Anonymní píše:
Díky, takže někde v aplikaci mám hledat QR kód? :think: hm tak jdu hledat. :lol:

Kolonka jízdenky - kupóny. Ukazuje se ti platnost aktuálního.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.22 22:41

Díky všem za rady. Už jsem našla. :andel:

  • Citovat
  • Upravit
43037
7.10.22 05:15
@Anonymní píše:
Holky, kluci byla dítě mi dovršilo 3 let a já musím začít platit jízdné v MHD v Praze. Dříve jsem měla kartu litacku, ale protože jsem byla líná dojít si ji nabít někam k okénku, tak jsem si chytře stáhla tolik doporučovanou aplikaci litacka a koupila si roční kupon. Nina teď nevím - jak probíhá kontrola? Žádný QR kód nemám ani v apce nic takového nevidím. Jak se prokazu platným jízdním dokladem? Díky za rady :lol: :kytka:

rozkliknes tu aktivovanou jizdenku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.26 20:48

Aplikace

Dobry den, co jste si tam prosim dali za fotku do te aplilace? Jako profesionalni prukazovou? Dekuji

  • Citovat
  • Upravit
153
18.5.26 21:51
@Anonymní píše: Více

Výřez z nějaké momentky, kde jsem zrovna koukala do foťáku. Prošlo to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
18.5.26 23:03

Jedno dítě má jakousi z adventního trhu, zimní bunda, pozadí černé s hvězdičkami. U druhého prudili natolik, že dokud nebyla dodána ofiko fotka s bílým pozadím, odmítli ji přijmout :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13784
19.5.26 20:40

Syna jsem vyfotila venku před bílou zdí. Sama ještě fotku nemám, musím si vzpomenout a nechat se od někoho vyfotit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3432
19.5.26 21:07
@Anonymní píše: Více

Vyfotila jsem se telefonem před bílou zdí v pohodě schváleno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová