Aquapalace Praha

291
3.11.19 19:40

aquapalace praha

Ahoj, chtěli bychom navštívit aquapark v Praze. Pokud chodíte někdo pravidelně, nebo jste byl teď poslední dobou.. Zajímá mě, jak to tam vypadá, co se týče hygieny, togodánů, skluzavek a dalších aktrakcí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2280
3.11.19 19:53

Hygiena je ok, akorat doporuciji pantofle, dost to na wc klouze, toboganu je asi 15, jednou se nam stalo, ze jeden nefungoval a je docela malo jezdicich matracek, doporucuji navstivit i saunovy svet, ten znoznujem vic nez bazeny, dole nejsoi moc teple vyrivky..pro deti je tam cele oddeleni s piratskou lodi.. jidlo v budetove restauraci nic moc, ale dobre salaty, maji skvele koktajly ale v baru je docela zima, doporucuji ten v poslednim sektoru nahore, jsou tam k site a ruzne valecky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
3.11.19 20:26

Byla jsem tam 3× i se saunou nahore pul dne. Vsude nevychovani rusaci a jejich smradi. Voda mi prisla studena a kdyz vylezes, tak taky na vzduchu zima. To mi vadilo. Dost neprijemny. Nebavilo me to tam ani v lete. V restauraci vylozene kosa. Zabky sebou, je to tam docela v poho, proste podle lidi co tam chodi = kdyz prijdou prasata, tak podle toho vypadaj i sprchy a wc. To radsi jedem do Babylonu Liberec z Phy a udelame tam vylet po meste atd. Nevim jakou streku pojedete. Za me ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
3.11.19 20:56

Tak zalezi, jak mate stare deti. Jako bezdetni jsme tam chodili kazdou chvili. Ale hlavne kvuli saunovemu svetu. S malym ditetem jsme byli jednou nedavno. Hygiena tam je ok. Toboganu spousta, ale nas moc neberou. Ta jejich nova,,super" virtualni realita uz nikdy vic. Kdyz vystojite nekonecnou frontu, tak vas jeste bez predchoziho upozorneni stahnou za jednu jizdu o 50 korun, jeste navrh k tomu praseckymu vstupnymu.. Nasadite bryle, kde se promita nejaky obraz cesty mezi zviraty, stromy, planetami apod. Ale nevidite, kam doopravdy jedete a kde je konec.. Dobry tak leda epilepticky zachvat :roll: A narazila jsem si behem toho rameno, ktere me bolelo jeste dlouhe tydny.. Plus doporucuju jet jedine ve vsedni den, mimo vikend a prazdniny. To je tam hlava na hlave.

Celkove, kdyz jsme jezdili bez ditete, chvili jsme se vyblbli a zaplavali si v aquparku a hura do sauny. To bylo super. S ditetem se do saun neda a jenom aquapark nam nestoji za cestu ze severnich Cech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2280
3.11.19 21:09

@Pajka89 je tam tusim i detska sauna..a ja chodila od 10 let a bavi me to dodnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4010
3.11.19 21:14

@Micaella22 tak mme treba Babylon hrozne zklamal, za prve mi prijde ze je tam studena voda a vadi mi jaka tam je tma, nebo spis sero, ale proste fakt je mi to neprijemny. A pro maly deti taly nic moc, kousek od detskyho bazenku je tobogan a hrozne huci. Takze aquapalac za nas mnohem lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
3.11.19 21:21

@Peggy54 Detska sauna je přístupná v ramci aquaparku. Jestli je nejake omezeni detem pri vstupu do saunoveho sveta, nevim. Ale s 3 letym hyperaktivcem by jsme si to rozhodne neuzili a ani mi to nepripada vhodne vuci ostatnim, co tam prisli relaxovat, aby tam pobihaly male deti.. Zalezi na zakladatelce, jake ma deti, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2280
3.11.19 21:28

@Pajka89 tak 3 jsou malo, ona je jen pro rodice s detmi, aby nehrozilo, ze nekdo cizi bude ocumovat deti, ja myslim ze je tam vstup od 10 leto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3335
3.11.19 21:39

Přijde mi, že je tam všude zima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu