Arašídová másla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ms97
Kecalka 104 příspěvků 10.07.19 20:01
Arasidova masla

Dobry den :)
Objednala jsem si vzorecky arasidoveho, kesu, pistacioveho masla od firmy Vesela Veverka.. Jenze mi ty masla od nich nechutnaji a citim tam takovou zvlastni pachut. Chci se zeptat, co z nich muzu udelat? Treba se to zpracovanim, upecenim ztrati.
Ale chtela bych zkusit arasidova masla od BigBoyButter. Mel jste nekdo? Jsou dobra? Diky :)

Reakce:
SlečnaDahlia
Závislačka 2650 příspěvků 10.07.19 20:10

Přidávej do smoothie.

Já mám nejradši čistá arašídová másla bez přidaných věcí (kupodivu dobré složení a dobrou cenu mají másla z amerického týdne v Lidlu ve skle), ale pokud chceš nějaká více speciální, tak bezkonkurenčně nejlepší ořechová másla má Mixit. Ten se navíc obejde bez palmáče.

Svandu
Echt Kelišová 8776 příspěvků 10.07.19 20:19

Mne nejvic chutnaly od anapurna, ale ti uz bohuzel s vyrobou skoncili. Da se Lifelike, ale nejcasteji kupuju bio arasidovy maslo znacky jori ve zdravy vyzive. Je pro me nejchutnejsi. Kupuju teda jenom jednodruhovy masla, maximalne s pridavkem sletky soli, zadnej cukr, zadnej olej. A na tom nejvic poznas kvalitu pouzity suroviny. Kdyz neni dobrej orech, nebude ani maslo, proto je lepsi najit kvalitniho dodavatele. Obcas umixnu doma, ale nebavi me pak cistit mixer, nemluve o tom, ze pritom sezeru asi tak milion kalorii :person_facepalming:

Cenarius
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 10.07.19 20:49

Cista oriskova masla dela Nutspread. Vrele doporucuji. Ochutit a pouzit to muzete na co chcete.

Uživatel je onlinewarita
Extra třída :D 11283 příspěvků 10.07.19 20:53
@Svandu píše:
Mne nejvic chutnaly od anapurna, ale ti uz bohuzel s vyrobou skoncili. Da se Lifelike, ale nejcasteji kupuju bio arasidovy maslo znacky jori ve zdravy vyzive. Je pro me nejchutnejsi. Kupuju teda jenom jednodruhovy masla, maximalne s pridavkem sletky soli, zadnej cukr, zadnej olej. A na tom nejvic poznas kvalitu pouzity suroviny. Kdyz neni dobrej orech, nebude ani maslo, proto je lepsi najit kvalitniho dodavatele. Obcas umixnu doma, ale nebavi me pak cistit mixer, nemluve o tom, ze pritom sezeru asi tak milion kalorii :person_facepalming:

zkousela jsem udelat mandlove maslo, ale malem jsem odrovnala mixer. :mrgreen:

Dobre masla se daji koupit i v DM mi prijde. To arasidove jsem jeste nezkousela, ale mandlove je spickove.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Echt Kelišová 9478 příspěvků 10.07.19 21:45

Pridavat to muzes snad do vseho, obcas delam i takovou zvlastnost, omacku k testovinam, klidne se hodi i do zmrzliny, proste primichat…
Ja teda kupuje takovy, kde neni pridane nic jinyho, nez ty orechy.

Solum
Nováček 3 příspěvky 11.07.19 07:24

Tak já objednávám jedině z grizly. :)

Váš příspěvek
Reklama