Arketis recenze

31.7.20 13:36

Arketis recenze

Zdravím, dnes jsem začala užívat Arketis a chtěla jsem se zeptat, jestli s tímto lékem nemá někdo zkušenosti? Jaké jsou vedlejší účinky, jestli opravdu pomáhá atd.. Na internetu jsem toho moc nenašla, tak doufám, že někdo odpoví. Před tím jsem brala magrilan a nedělal teda nic. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2893
31.7.20 13:42

Ahoj, já brala Arketis (Seroxat, ale je to to samé, účinná látka paroxetin) maximální dávku, 60 mg, ale vůbec mi nepomohl, tak jsme ho pak museli změnit. Ale každý jsme jiný, takže každý ti tu může napsat nějakou zkušenost a ty to můžeš mít jinak. Magrilan (Deprex, účinná látka fluoxetin), jsem taky brala maximální dávku, asi 2 roky, ale taky mi moc nefungoval, tak mi ho na hospitalizaci vyměnili za Brintellix a pak za Aurorix, ale s Aurorixem jsem úplně nespokojená, tak jsem ho vysadila a chci se vrátit k Brintellixu.
Každopádně ti držím palce, ať ti pomůže. A chodíš někam na terapie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.20 18:09

@Lollitka Ahoj, děkuju za odpověď. Na terapii jsem chodila, ale ničemu to nepomáhalo spíš mám pocit, že jsem z toho byla akorát více zničená, tak jsem přestala. Taky držím palce, aby ses už měla lépe po tom všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama