Reklama

Arogantní řidič autobusu!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 11:47
Arogantní řidič autobusu! :-D

Tak včera jsem jel o půl čtvrté domů autobusem a cesta mě stála 77 Kč a platil jsem 100 Kč, prostě jsem mu dal stovku. Víte, on vždycky kroutí hlavou, jak nějaký debil! Kroutí hlavou už od 1.12.2017, když mu dám 200 Kč nebo 100 Kč. Ti řidiči se střídají, jeden je v pohodě. Včera mi konkrétně řekl tuto větu:,, Trošku nás to zdržuje, tady toto. " Přitom to zdržoval on, tu stovku jsem mu dal rychle a on těch těch 23 Kč vracel pomalu, prostě arogantně! Samozřejmě vždy ho pozdravím, on mě taky. Tak je pravda, že jsem mu většinou dával těch 200 Kč. A pár týdnů dozadu mi řekl, že když mu budou všichni dávat 200 Kč, nebude mít peníze na vracení.

Má vůbec cenu s ním jezdit? Stejně mi potom jede další autobus.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:
 
pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 28.04.18 11:50

No to je problém světového formátu, kvůli kterému je nutné zakládat diskuzi…
Pracoval-a jste někdy s lidmi?
Můžete chodit pěšky, nebo na kole. :nevim:

 
ka2ka
Extra třída :D 12814 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 11:50

@Iceman88 chod pěšky

 
lucenka
Vesmírná mluvilka 32112 příspěvků 28.04.18 11:53

Tak si zajisti jiný způsob dopravy. Víš kolik cesta stojí, tak snad není problém mít u sebe přesnou částku

 
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 28.04.18 11:55

Připrav si příště 77 a bude po problému. Čtyři měsíce víš, kolik máš platit, tak není důvod si pokaždé u autobusáka rozměňovat. Má recht, kdyby to takhle dělal každý, tak nemá z čeho vracet.

 
Neeky
Kecalka 418 příspěvků 28.04.18 11:55

Ani bych se nedivila, kdyby i pan řidič založil diskuzi o jednom „arogantním cestujícím“, který u sebe nikdy nemá drobné :mrgreen:

 
Tichošlápek
Extra třída :D 10105 příspěvků 28.04.18 11:57

A je takový problém mít to přesne?

 
Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 28.04.18 11:58

Obecne znama vec, ze do busu bys mel mit pripravene penize presne nebo alespon kovove. U nas byvali na busu i vyznacene, ktere mince prijimaji.

 
ivašot.
Kelišová 6414 příspěvků 28.04.18 12:00

Vážně kvůli něčemu takovému založí chlap diskuzi na emiminu? Tady je evidentně něco špatně.

 
Zwetta
Kecalka 405 příspěvků 6 inzerátů 28.04.18 12:08

Ale řidič není banka, není povinen mít u sebe trezor a každému vracet. To tam pak může s tisícovkou naběhnout každý a čekat na rozměnění, jenže to není technicky možné a hlavně by se každý takový řidič stal nejspíš snadným terčem, vozit u sebe majlant, aby všem mohl rozměnit z vyšší částky.. Skoro v každém buse je uvedeno, že má mít cestující připravený požadovaný nebo alespoň přibližný obnos.. ;) Jako stát se může, a stalo se i mě, ale dělat to řidiči pořád, i když s ním jezdím pravidelně, tak to se nedivím, že Vás nemá v oblibě :palec:

 
Iceman88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 12:14
...

Ještě mě napadlo, že bych si mohl zřídit čipovku, stačí tam jen přiložit kartu a bude mi to strhávat peníze…

 
hulala
Kecalka 441 příspěvků 28.04.18 12:14

Ježíšmarja, Tebe má někdo doma? :mrgreen: řidič má právdu, arogantní není a ty to víš dost dlouho tak si snad umíš připravit přesně.

 
radúna
Extra třída :D 11953 příspěvků 28.04.18 12:15
@Iceman88 píše:
A pár týdnů dozadu mi řekl, že když mu budou všichni dávat 200 Kč, nebude mít peníze na vracení.

A ty (a jiní) to nejste schopni pochopit, že?
:roll:

 
LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.04.18 12:15

Co je arogantního na tom, že vydává peníze pomalu? V buse už jsi tak o co ti jde, spěchat nemusíš. A snad není problém mít rozměněné ne? Taky když jdu na bus a mám papírovou bankovku tak si skočím koupit i kdyby malou minerálku, ať mám tu dvacku v kovu. Chování řidiče mi přijde absolutně v pořádku. To by jsi spíš měl zažít naše místní taxikáře. Koukají na tebe jak na vraha a při placení je na taxametru třeba 63,– a on si řekne tak bude to rovných 75,– protože si myslí, že tím když sedím vzadu to nevidím.

 
ka2ka
Extra třída :D 12814 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 12:15
@Iceman88 píše:
Ještě mě napadlo, že bych si mohl zřídit čipovku, stačí tam jen přiložit kartu a bude mi to strhávat peníze…

doufám že 88 není ročník narození :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >