Reklama

Arteterapie studium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

restaurátor
Nováček 8 příspěvků 19.02.17 20:13
Arteterapie studium

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost z přijimacích zkoušek, ohledně výběru školy, uplatnění poté?
Ráda bych studovala arteterapii (mám pouze vysokou školu uměleckou). Chtěla bych pracovat s duševně nemocnými např: psych. léčebnách apod. Jak je to ohledně vzdělání? jakou musí mít škola akreditaci?

Moc díky
Veronika

Reklama

Reakce:

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 19.02.17 20:52

Nevim jak je to se vzdelanim. Kamaradka mela sportovni fakultu a dodelala si arteterapii.je moc sikovna, ma pohodove klienty, kteri se chteji naucit kreslit. mrkni na www.arteterapiehanka.cz treba poradi.

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 19.02.17 20:54

Treba by dal stacil kurz pracovnik v socialnich sluzbach.

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 19.02.17 21:12

Ty máš umělecké vzdělání, já bych rovnou zkusila obeslat tebou vybrané zařízení ohledně práce, at ti zdělí tvoje požadavky. Asi budou chtít jen nějaký kurz nebo školení…

Nicméně, práce je to krásná, proto je tam taky obrovská konkurence. Tomuto oboru se věnují lidi se speciální pedagogikou, sociální ped, psychologové, lidi s různými řemesly, výtvarníci. Nikde nejsou peníze, proto se na těchto aktivitách šetří, dělají to třeba lidi po rekvalifikaci, nebo Ztp, dělají to pracovníci v sociálních službách (mají v rámci pracovní doby 2× týdně atre) Ve spoustě zařízení to dělají i dobrovolníci. Těch lidi, co to mají jako práci je minimum a oni si tu práci hlídají. :nevim: Není lehké se uplatnit, ale zkus to, třeba zrovna ty to v té svoji cestě máš..

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 20.02.17 08:47

Tento obor se dá studovat na Jihočeské univerzitě. Také jsem na něj koukala. Nicméně u mě to zůstalo jen v rovině přání, nakonec jsem se tam nehlásila. Už jen kvůli poměrně špatnému uplatnění v praxi. ;)

restaurátor
Nováček 8 příspěvků 21.02.17 22:26

Díky za typ. dívala jsem se a vypadá to velmi zajímavě

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama