Taneční v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saidy
Závislačka 2537 příspěvků 18.02.17 12:19
Taneční v těhotenství?

Chtěli bychom se s kamarádem přihlásit to tanečních pro pokročilé, ale zároveň s manželem pracujeme na miminku (manžel netančí, proto s kamarádem). Kurz začíná v dubnu a říkám si, jestli se dá tancovat v těhotenství, kdybych náhodou do té doby našla //? Přece jen, polka, jive, atd. jsou trošku „hopsavé“ tance. Co myslíte?

Reakce:

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 12:34

No, já si hlavně myslím, že kdybych řekla partnerovi že jdu do tanečních s kamarádem, tak už si nikdy nezatančím :mrgreen: Jinak myslím že to vadit nebude pokud nějak nešikovně nespadneš…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 18.02.17 12:34

Pokud budes mit bezproblemove tehotenstvi, tak proc ne. Vidam jednu slecnu i s obr pupkem behat, rekre i zavody :nevim: mjsis podle svyho tela a svych moznosti. Taky muzes byt po gyn. strance ok a blit kudy chodit.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 18.02.17 12:36
@el.leanor21 píše:
No, já si hlavně myslím, že kdybych řekla partnerovi že jdu do tanečních s kamarádem, tak už si nikdy nezatančím :mrgreen: Jinak myslím že to vadit nebude pokud nějak nešikovně nespadneš…

Tak ne kazda ma doma chorobnyho zarlivce co ji nepusti ani na krok :roll: navic na tomse fakt neptala a chlapuv problem, kdyz on nechce.

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 12:38

@Nowuka2 o chorobném žárlivci tady nebyla řeč, to za prvné, za druhé říká vím něco slovo humor? asi ne, a za třetí, vím an co se ptala, taky jsem jí na to odpověděla. Ještě něco? :potlesk:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 18.02.17 12:41

Ja bych klidne chodila. V prvnich mesicich je to jedno, pokud nebudes treba krvacet, a pak uvidis, jak to pujde. Ja jsem treba hodne pribrala, takze se mi spatne dychalo, tanec nepripadal v úvahu.

lokynka
Kelišová 5235 příspěvků 18.02.17 12:43

Pamatuji si, že Taťána Vilhelmová celý první trimestr protančila ve Stardance a tam jsou tedy jiné výkony, než v tanečních, pokud bude vše ok, nebudeš mít placentu nízko, hematon apod., tak by to neměl být problém

Saidy
Závislačka 2537 příspěvků 18.02.17 12:47

Díky holky :) Hlavně si říkám, jestli nevadí to hopsání - všude se píše, tak se v těhotenství mají minimalizovat otřesy :think: I když u tancování to nejsou žádné velké skoky.. Ještě mě napadlo odložit snažení až ke konci kurzu (pokud se nezadařilo v únoru teda), pak by to bylo úplně bez problému :)
Jinak manžel má smůlu, když nechce tančit. Mě to hrozně baví, tak jsem si zařídila jiný doprovod. Třeba začne žárlit a začne se mnou chodit tancovat a když ne, mám náhradu :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 18.02.17 13:26

@Saidy : zalezi, na jakou aktivitu jsi zvykla a jake by bylo pripadne tehotenstvi, to ti nikdo dopredu nerekne…ja treba chodila cele tehotenstvi na Zumbu, ale prizpusobovala jsem si to…hopsat mi moc neslo docela brzo, bolela me prsa, a ke konci jsem tam spis slapala zeli a vlnila se jak „ladna“ velryba :D
Ono na tech zakladnich kurzech to zas takovy zahul nebyva, i ten jive a polka jde i civilizovane, zrovna skakat pul metru do vzduchu neni nutne ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >