Asahi Scirocco 4 a X-Lander X3

927
18.1.05 16:10

Asahi Scirocco 4 a X-Lander X3

Ahoj holky prosím Vás o radu.Slyšela jsem tady na fóru že kočárek X-lander X3 je nestabilní a špatný a malý a to samé na kočárek Asahi.Nemáte některé zkušenosti s těmito kočárky?A to jsem se ještě dozvěděla že Asahi už se vyrábět nebude.Chtěla bych kombinaci s hlubokou korbičkou.Poraďte prosím.Jakoukoliv radu uvítám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s X-lander X3?

Přidejte zkušenost s X-lander X3
Napsat příspěvek

Reakce:

75
18.1.05 16:43

Ahoj Markétko,
já chtěla taky ASAHI, jenže ty skončili a místo nich teď dělají TRAXX, ten je hezkej, ale nevybrala jsem si barvu. Takže jsme si koupili X-lander X3. Jezdím s ním teprve měsíc a jsem spokojená. KOrba je menší než u klasických hlubokých kočárů, ale zase stejně velká jako je třeba u Quinnyho. Jediný, co bych zatím vytkla je tužší zatáčení kol, ale asi jde jen o zvyk a nevím, jak je to u jiných kočárů. Že by byl nestabilní se mi nezdá.
Měj se fajn a dobře vyber
Ivka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
19.1.05 09:31

:o)

Moc děkuji za tvojí odpověď.Mě se kočárek moc líbí.A jak je to z fusakem vejde se tam?Nevíš asi jaký rozměr má korbička?Ono totiž i někteří prodejci od toho kočárku taky odrazují,ale nevím proč?Mě se strašně moc líbí než ostatní kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.05 11:12

Mě se taky líbí :-)
U té korby uvádějí 78 cm, já to neměřila, kdyžtak to zkusím. Je fakt, že když ho tam nacpu s fusakem, tak je ho korbička plná, ale myslím, že do léta tam vydrží, hlavně na jaře už nebude fusak potřeba a v létě už použijeme sporťák. Prostě tyhle typy kočárů ty korbičky menší mají ne jen u X-landeru. Fusak jsme koupili kombinovanej do kočáru a autosedačka. Je velkej a když odepneš dolní část, tak je do autosedačky a my ho bez té dolní části dáváme i do korby a příští zimu do sporŤáku ho použijeme celý. Objednávala jsem ho přes Net, protože byl tak nejlevnější, stám kolem 1200 kč. No ale jak dlouho a co všechno kočár vydrží zatím nemůžu po měsíci říct.
Ivka

• Nahlásit
  • Citovat
927
19.1.05 11:23

Tak to je super a kde jsi ten fusak koupila to ani nevím že existuje chmm?
Tak teď už můžem začít se snažením s manželem.A jakou máš barvičku X-Landeru?Děkuju za veškeré rady a ty máš už mimi chlapečka nebo holčičku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
19.1.05 15:36

My máme chlapečka a barva toho kočáru je taková ta safari. ALe jestli ještě nejsi těhu, tak než to bude aktuální, tak budou mít s X-landerem všichni delší zkušenost, tak se na něj ještě přeptej za pár měsíců a hlavně budou určitě zas i nový kočárky :-)))
Tak aŤ se brzy zadaří :-)
Ivka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
20.1.05 08:55

Děkuju moc za veškeré rady :o) tak to je krásný že máš chlapečka tak ho pozdravuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.6.05 10:12

X-Lander X3

Ahoj holky,
jsou tu starší příspěvky, máte nějaké čersvé zkušenosti s X-Landerem X3 (čtyřkolka). Uvítám všechnu chválu a kritiku na funkční vlastnosti a velikost korby.
Miminko se nám narodí v září.
Předem všem děkuju,
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama